Windows 11'e geçince uygulamalar ve driverlar sorun çıkarır mı?

NoNAME5252

Hectopat
Daha fazla  
Windows 11'e geçeceğim ISO dosyası ile acaba uygulamalar ve driverlar sorun çıkarır mı uyumsuz çalışma gibi vin 10 da kuruldukları için.

Temiz kurulum yapın bence. Ben daha yeni kurdum ve hiçbir driver ve uygulamada sorun olmadı.

Benim bildiğim tüm driverları resetlemiyor mu? Yani ben bugün geçtim Windows 11'e bilmiyorum ama benim kullandığım driverların hepsi çalıştı.

Windows 10 driverlerının tamamı 11 ile uyumlu diye biliyorum ve benim laptopumda öyle.

Driverlar vin 10 için kuruldu inş bir sorun olmaz yüklüyorum.
Temiz kurulum yapın bence. Ben daha yeni kurdum ve hiçbir driver ve uygulamada sorun olmadı.

Temiz kurulum yapmam zor 400 GB dosya var. Driverlar sorunsuz çalışsın yeter.
Benim bildiğim tüm driverları resetlemiyor mu? Yani ben bugün geçtim Windows 11'e bilmiyorum ama benim kullandığım driverların hepsi çalıştı.

İnş öyledir.

Driverlar vin 10 için kuruldu inş bir sorun olmaz yüklüyorum.

Temiz kurulum yapın C ye format atın bence sonra kurulumun ortasında bir gittimi PC komple gider ya da istediğiniz dosyaları D diskiniz varsa orada klasör oluşturun orada dursunlar.

Edit: HDD ya da SSD niz var mi 2. olarak.

Temiz kurulum yapın C ye format atın bence sonra kurulumun ortasında bir gittimi PC komple gider ya da istediğiniz dosyaları D diskiniz varsa orada klasör oluşturun orada dursunlar.

Diski ikiyr böldüm zaten tek diskim var 500 GB'lik maalesef daha bölemem kalan hepsi C de.

Dosyalarınız gitmesini istemiyorsanız bile bir garantisi yok Windows 11 kurarken. Dikkatli kurun internetten videolara bakın.

Önemli dosyalarınız varsa one drive gibi yerlere atın temiz kurulum yapın. Uygulamaları bir daha indirirsiniz sorun olmaz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı