Windows 11'e geçiş ne kadar sürer?

knk ben yükseltme yapmıştım 1 saat den fazla sürdü 0 dan kurdum usb ile 30 dk sürmedi yedeklemen gerekenler çok değilse yedekle 0 dan kur derim hem daha stabil ve hızlı oluyor

10 dakikadır inceliyorum. laptop bir tık hızlandı. Ayarlar çok hoş ve düzenli oldu. görev çubuğundaki simgeler de iyi. Eksi olarak görev çubuğu sahiden biraz büyük gibi geldi ayarı varsa biraz küçülteceğim. Windows başlangıç (hani şu Windows tuşuna basınca açılan yer) biraz değişik geldi ama daha hızlı olmuş. Görev çubuğundaki simgeler hoşuma gitti ek olarak geri dönüşün kutusunun bir havası var artık. Bilgisayarı kişileştirme bölümünden arka planı koyu ayarlayınca dosya gezgini, denetim masası da koyu oluyor. Görev çubuğuna widgetlar gelmiş arama çubuğunda bir şey aratınca sonuç daha hızlı çıkıyor. Görev çubuğundaki masaüstü değiştirme ve kısayolu Alt+TAB olan yer çok hızlı ve stabil olmuş ek olarak çok hoş. MacOS'tan çalınmış biraz ama güzel olmuş. Oyun(performans henüz denemedim ama yakında deneyeceğim. Sohbet diye bir uygulama geldi Zoom'dan daha kullanışlı olduğu kesin.
Ha bir de Windows old dosyası geldi normalde onu silmiştim ben sanırım aksi bir durum olursa Windows 10'a geri dönebilmek için. Bilgisayarda yer aynı kalacağına 25GB azalmasının sebepini açıklayan şey de bu sanırım. Eğer bir terslik görmezsem Windows 10 dosyalarını silmeyi düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı