Windows 11'e geçiş sonrası Valorant'ta ping oluyor

şafak eroğlu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba tam olarak ping sorunu olduğundan emin değilim ama Windows 10'u Windows 11'e güncellediğimden beri Valorant'ta bir hata veriyordu sonra bu hatayı çözdüm. Ama bu hatayı çözdükten sonra Valorant'ta çok fazla pingim çıkmaya başladı bunun öncesindeyse çıkmıyordu acaba tamamen denk gelmemi yoksa gerçekten Windows 11'i güncelleyip hatayı Secure Boot'u açarak çözmemle mi alakalı sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba tam olarak ping sorunu olduğundan emin değilim ama Windows 10'u Windows 11'e güncellediğimden beri Valorant'ta bir hata veriyordu sonra bu hatayı çözdüm. Ama bu hatayı çözdükten sonra Valorant'ta çok fazla pingim çıkmaya başladı bunun öncesindeyse çıkmıyordu acaba tamamen denk gelmemi yoksa gerçekten Windows 11'i güncelleyip hatayı Secure Boot'u açarak çözmemle mi alakalı sormak istedim.
Kablolu deneyin.

Kablolu deneme gibi bir şansım yok modemden bayağı uzağım ama önceden böyle bir sorun yaşamıyordum.
Aslında o uzunlukta bir kablo bulursam yapılabilir ama bunu düşünmüyorum. Sadece bu ping çıkmasının yaptığım çözümle ilgisi olup olmayacağını bilen var mı diye açtım bu konuyu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı