Windows 11'e geçişte veri kaybı olur mu?

MrZaknafein

Picopat
Windows Insider programı ile Windows 11'i beta olarak kullanmak istiyorum. Mevcut olarak Windows 10 Home kullanmaktayım. Windows 11'e geçiş yaparken normal bir format işlemindeki gibi tüm dosyalarımın ve verilerimin kaybolması söz konusu mudur?

Windows 11 için yorumlarınız neler? Sizce geçmeli mi? Sadece yorumunuzu merak ettim. Geçmek ve geçmemek arasında kararsızım ben de.

Windows 11 için yorumlarınız neler? Sizce geçmeli mi? Sadece yorumunuzu merak ettim. Geçmek ve geçmemek arasında kararsızım ben de.
Hocam arayüzde bazen sıkıntılarla karşılaşıyorum (animasyonlar da dahil). Denemek isterseniz neden olmasın? Ama şuan Win 10'da kalmak daha iyi olur.

Windows Insider programı ile Windows 11'i beta olarak kullanmak istiyorum. Mevcut olarak Windows 10 Home kullanmaktayım. Windows 11'e geçiş yaparken normal bir format işlemindeki gibi tüm dosyalarımın ve verilerimin kaybolması söz konusu mudur?

Bilemezsiniz. Kurulum aşamasında bir şeyler ters gidebilir ve verileriniz kaybetme ihtimaliniz var. O yüzden hayati değer taşıyan bilgilerinizi Online Cloud'larda saklayın.(OneDrive, Google Drive gibi).

Hocam arayüzde bazen sıkıntılarla karşılaşıyorum (animasyonlar da dahil). Denemek isterseniz neden olmasın? Ama şu an Windows 10'da kalmak daha iyi olur.

Teşekkürler. Android emulatörü şu anda kullanılabilir durumda mı? 11'de öyle bir özellik olduğunu duymuştum.

Teşekkürler. Android emulatörü şu anda kullanılabilir durumda mı? 11'de öyle bir özellik olduğunu duymuştum.
Hocam şuan sadece Instagram denedim. Başka bir şey indirmeye gerek duymadım. Instagram ise gayet güzel çalışıyor. Web sürümü bu arada.

1625251421407.png

Peki bu kısımda ne kadar bir yükleme yapıyorum bilginiz varsa belirtirseniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı