Windows 11'e geçmek için sebepler

Ben 2 aydır Windows 11 kullanıyorum milletin yandım bittim dediği hiçbir hatayı yaşamadım hatta dün anasayfada çıkan şu haberle ilgili güncelleme geldiği gün kurdum her şey normal seyrediyor ben anlamadım bu işi sistem bazında farklı bir durum olabilir

Eksiklikler yok mu var

Millet ekstra macera aramasın bence Windows 10'dan devam etsin 1 yıl sonra geçin özellikle 22H2 ile bence her şey rayına oturacak gibi.

Ben 2 aydır Windows 11 kullanıyorum milletin yandım bittim dediği hiçbir hatayı yaşamadım hatta dün anasayfada çıkan şu haberle ilgili güncelleme geldiği gün kurdum her şey normal seyrediyor ben anlamadım bu işi sistem bazında farklı bir durum olabilir.

Eksiklikler yok mu var.

Millet ekstra macera aramasın bence Windows 10'dan devam etsin 1 yıl sonra geçin özellikle 22H2 ile bence her şey rayına oturacak gibi.

22H2 ne zaman çıkacak?

İnanmıyorsanız geçmeyin... Bazı oyunlarda hiç fark yok bazılarında da 3-5 fps varsa vardır. Bunun dışında Win 11 10'dan çok daha iyi görünüş ve genel sistem kullanımı olarak. Size kalmış. En az 300 konu vardır bununla ilgili açıp okuyabilirsiniz.
Dostum görünüş olarak çok daha iyi derken? Kime göre neye göre? Çok alakasız bir yorum değil mi?
Windows 11 kullanıyorum şahsen 10'un görünüşü çok daha şık geliyor bana ama bu öznel bir yargı farkındaysan. Genel sistem kullanımı olarakta Windows 10'dan daha iyi bir yönünü söyler misin?
Çürümeye o kadar müsait bir argüman ki söylediğin şey.

Dostum görünüş olarak çok daha iyi derken? Kime göre neye göre? Çok alakasız bir yorum değil mi?
Windows 11 kullanıyorum şahsen 10'un görünüşü çok daha şık geliyor bana ama bu öznel bir yargı farkındaysan. Genel sistem kullanımı olarakta Windows 10'dan daha iyi bir yönünü söyler misin?
Çürümeye o kadar müsait bir argüman ki söylediğin şey.

Windows 11 en son Microsoft ürünüdür ve şirket bu ürünününe yatırım yapacak uzun bir süre. Windows 10 kısa sürede olmasa da çoğunluk Win 11'e geçmeye başladı bile. Benim bir huyum vardır, telefon olsun, bilgisayar olsun, araba olsun yazılım olarak hep en güncelini kullandım ve kullanacağım. Yeni olan daha güvenli ve daha çok güven veriyor. Genel sistem kullanımı olarak ben beğeniyorum. Zaten burada ben Microsoft çalışanı olduğumu iddia etmedim. Kendi görüşümü belirttim.

Yeni konular

Geri
Yukarı