Windows 11'e geçmeli mi?

Bence Windows 11'e geçmeyin boşta çok işlemciyi kullanıyor Windows 10'u da kullandım ancak Windows 10 da öyle bir sıkıntı yoktu ve üstüne üstlük bazen o kadar bugla karşılaşıyorum ki anlatmak zor açıyorum PC'yi arama çubuğu kaybolmuş açıyorum PC'yi mavi ekran veriyor oyun oynuyorum tekrar mavi ekran dosyaları düzgün açmıyor.

Sisteminiz iyi geçilir ama imkanın varsa formatla geç çünkü yükseltme yaparsan çok yavaş çalışır.

Ben daha dün Windows 11 kullanmaya başladım şu an gayet memnunum bir sorununu görmedi

Sistemimde Ryzen 5600 işlemci, 16 GB RAM, ve 6500XT ekran kartı var. Format atmayı düşünüyorum, sizce şu anda Windows 11'e geçmek mantıklı mı?
Bende ryzen 3 1200 af işlemci, sapphire rx 550 4gb ekran kartı, kingston 8x2 3200 mhz ram var ve 1.5 yıldır windows 11 kullanıyorum ve öncesinde uzun süredir bilgisayar kullanan insanım yani windows 7 10 kullandım uzun süre yani 1.5 yıldır windows 11 kullanan birisi olarak geçebilirsin diyebilirim gayet memnunum güzel,soft,akıcı,özellikli,hızlı,performanslı ve şimdi diyenler olabilir tabiki ama işlemci çok kullanıyor vs felan ama hepsi geçti bir çok sorun benim işlemcim boştayken iyi olmasa bile %3 vs kullanıyor boşta vs yani gayet memnunum işletim sisteminden

Windows 11'i kullanmadan sallıyor millet. 2 senedir kullanıyorum ve şu an en son sürümdeyim hiçbir sıkıntısı yok arkadaşlarıma da indirttim hatta 2 sene sonra Windows 10'un desteği kesilecek geç şimdiden.

Windows 11'i kullanmadan sallıyor millet. 2 senedir kullanıyorum ve şu an en son sürümdeyim hiçbir sıkıntısı yok arkadaşlarıma da indirttim hatta 2 sene sonra Windows 10'un desteği kesilecek geç şimdiden.
Ben Windows 11'de daha çok başlat menüsünün ortada olmasını sevmedim. O yüzden kullanmıyorum.

Kenara alınıyor ki basit yani ayarlar menüsünden
Bunu bilmiyordum 3. parti uygulamalar ile yapılıyor sanıyordum onu.

Oyun performansları nasıl peki?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı