Windows 11'e geçmeyin

Geçtim bile ve memnunum 24 Haziran'da çıkıyor diyorlar zaten.
5 yıldır Türkçe Cortana getiremeyen Windows'tan mı bahsediyorsun?

Bu konuda +99999999
Haklısın hocam ama ben geçtim ve memnunum, Windows 10 gibi kullanıyorum, her şey çalışıyor, bütün güncellemelerini yaptım ve yarı Türkçe şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işletim sistemi geliştiriciler için tasarlanmış bir sistemdir ve bilmeyenler, anlamayanlar için oldukça tehlikeli bir sistem olduğu apaçık ortadadır. Lütfen kişisel kullanım için veya kişisel olarak kullandığınız bir bilgisayara veya bilgisayarlara kurmaya çalışmayın. Dediğim gibi yalnızca bu işten anlayan geliştiriciler için dağıtılmış olan bir dev sürümüdür ve kesinlikle stabil değildir. Özelliklerin hepsi kısıtlıdır.

Lütfen stabil sürümün çıkmasını bekleyin, acele etmeyin. Sisteminize kalıcı hasarlarda verebilir. Tabii ki sanal ortamda test edebilirsiniz ama normal kurulum ile sisteme kurulması kesinlikle önerilmez!

Ana işletim sistemi yapan kim ki?
Ben ana işetim sistemi olarak kullanıyorum şu an ama özellikle hiçbir kişisel verimi girmemeye dikkat ediyorum. Sadece Steam hesabımı kullanıyorum, onun dışında işimi Macbook'tan görüyorum. Geçmemin sebebiyse Windows 10'daki Bluetooth bug'ı. Bu benim bilgisayarıma özel bir bug galiba, hiçbir yerde cevap bulamadım her şeyi denememe rağmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı