Windows 11'e geçtikten sonra .ISO dosyalarının açılmaması

Angelofdeat40

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Torrent üzerinden oyun indirdim fakat oyunun kurulum dosyaları .ISO uzantılı bir şekilde fakat bilgisayarımı Windows 11'e güncelledikten sonra .ISO uzantılı dosyaları açmaya çalıştığımda dosya gezgini ekranı donuyor ve ben Görev Yöneticisi'nden kapatana kadar öylece kalıyor asla dosyayı açmıyor.WinRAR üzerinden açmayı denedim fakat yine aynı sonucu aldım.ne yapmam gerek bilen var mı?

Arkadaşlar Torrent üzerinden oyun indirdim fakat oyunun kurulum dosyaları .ISO uzantılı bir şekilde fakat bilgisayarımı Windows 11'e güncelledikten sonra .ISO uzantılı dosyaları açmaya çalıştığımda dosya gezgini ekranı donuyor ve ben Görev Yöneticisi'nden kapatana kadar öylece kalıyor asla dosyayı açmıyor.WinRAR üzerinden açmayı denedim fakat yine aynı sonucu aldım.ne yapmam gerek bilen var mı?
Dosyanın boyutu büyükse okuması uzun sürüyordur belki. Bende sorunsuz çalışıyor şu an insider kanalındayım son sürüm. Ama olmuyorsa daemon tools kullanabilirsiniz 3. Parti olarak.

Windows 11 de gelen yerleşik antivirüs dosyayı tarıyor önce. Windows güven merkezinden çekirdek dosya tarama gibi birşey vardı onu kapattığınızda normale dönüyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı