Windows 11'e geçtikten sonra Outlook 2019 düzgün çalışmıyor

Mehmet B.

Decapat
Merhaba arkadaşlar, ben birkaç hafta önce Windows 11'e geçtim. Benim için önemli bir sorunum var. Office 2019'un Outlook uygulamasını kullanıyorum. Windows 11'e geçtiğimden beri maillerde ve kişi listesinde arama düzgün çalışmıyor. Kaç defa dizin oluşturma yaptım, Office programını onarma falan yaptım ama bir türlü çözülmedi. Arama yapıyor ama eksik, birçok maili bulmuyor. Kişi listesinde de arama yaparken hatırlamak için notlara yazdığım kelimelere göre aratınca bir şey bulmuyor. Sadece isimleri falan doğru yazınca çıkarıyor. Bunun dışında Windows 11'den memnunum o yüzden Windows 10'a da dönmek istemiyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızı Windows 11'e yükselttiyseniz böyle bir problem oluşabiliyor. Benim de başıma gelmişti yükseltme yaptığımda. Temiz kurulum yaparak sorunu çözebilirsiniz.

Bilgisayarınızı Windows 11'e yükselttiyseniz böyle bir problem oluşabiliyor. Benim de başıma gelmişti yükseltme yaptığımda. Temiz kurulum yaparak sorunu çözebilirsiniz.
Evet internette bu konuyla ilgili araştırma yaptım. Bende o şekilde sorunun düzeleceğini düşünüyorum fakat bilgisayarı iş için kullanıyorum. Çok fazla program ve ayarları var. Böyle bir şey 2 günümü alır. O yüzden uğraşmak istemiyorum. Bundan başka sorunum olmadığı için formatsız çözmeye çalışıyorum.
Arkadaşlar tamam sorunu çözdüm. Outlook Search not showing recent emails after Windows update KB5008212. Linkte verildiği gibi kayıt defterinde gerekli değişikliği yapınca Outlook'un kendi araması devreye giriyormuş. Performans uyarısı veriyor ama aradığım her şeyi buluyor. Benim gibi sorun yaşayanlar bu şekilde yapabilir.
Arkadaşlar tamam sorunu çözdüm. Outlook Search not showing recent emails after Windows update KB5008212. Linkte verildiği gibi kayıt defterinde gerekli değişikliği yapınca Outlook'un kendi araması devreye giriyormuş. Performans uyarısı veriyor ama aradığım her şeyi buluyor. Benim gibi sorun yaşayanlar bu şekilde çözebilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı