Windows 11'e geçtikten sonra sistem kasmaya başladı

Rosso Valentino

Hectopat
Selamlar, bugün Windows 10 üzerinden Windows 11'e geçtim. Geçtikten sonra özellikle açılışta belirgin kasmalar ve dosya veya uygulama üzerine sağ tık yaptığımda gecikmeler meydana geldi. Merak ettiğim için geçmiştim, Windows 10'dan memnundum. Şu an tekrar Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum, bu nedenle pek içime sinmedi sanırım. Acaba USB üzerinden temiz kurulumla geçseydim de böyle olur muydu? Fikri olan var mı acaba?

Selamlar, bugün Windows 10 üzerinden Windows 11'e geçtim. Geçtikten sonra özellikle açılışta belirgin kasmalar ve dosya veya uygulama üzerine sağ tık yaptığımda gecikmeler meydana geldi. Merak ettiğim için geçmiştim, Windows 10'dan memnundum. Şu an tekrar Windows 10'a geçmeyi düşünüyorum, bu nedenle pek içime sinmedi sanırım. Acaba USB üzerinden temiz kurulumla geçseydim de böyle olur muydu? Fikri olan var mı acaba?
sistem imzanızdaki sistemmi?

Bu sistemde Windows 11'in kasması çok anormal. Ben sanal makinede 3GB RAM'le kurduğumda bile kasmıyordu.

Peki SSD mi kullanıyorsunuz HDD mi? Eğer SSD ise marka model söyler misiniz? Belki SSD kronik sorunlu falandır.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Rosso Valentino Geçin hocam geçin berbat bir sistem ya yok güvenlik güncellemesiymiş vs Windows 10 desteği 2025 de bitecekmis inanır mısınız umrumda bile değil Sabahtan beri internet kopuyor ya Windows 11 e bir kişi daha stabil derse çıldıracağım .Sistemim de yeni yani.

@Rosso Valentino geçin hocam geçin berbat bir sistem ya yok güvenlik güncellemesiymiş vs Windows 10 desteği 2025 de bitecekmis inanır mısınız umurumda bile değil sabahtan beri internet kopuyor ya Windows 11'e bir kişi daha stabil derse çıldıracağım. Sistemim de yeni yani.

Bence Microsoft Windows 10'un desteğini tak diye 2025'te kesmez Windows 7 2020 de desteği bitecek sonra uzattılar desteği birkaç yıl daha.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemde Windows 11'in kasması çok anormal. Ben sanal makinede 3GB RAM'le kurduğumda bile kasmıyordu.

Peki SSD mi kullanıyorsunuz HDD mi? Eğer SSD ise marka model söyler misiniz? Belki SSD kronik sorunlu falandır.
Bana da garip gelen bu zaten, o yüzden açtım konuyu.
Bu SSD'den kullanıyorum, şuana kadar bir sıkıntı yaşatmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı