Windows 11'e geçtikten sonra sistem kasmaya başladı

@n_ecat sıkıntı değil Ayrıca Windows 10'un desteğinin bitmesi de umurumda değil XP değil sonuçta bu sistem ikisi de aynı kernel. Windows 8.1 o kimsenin beğenmediği 8.1 bana bunların hiçbirini yaşatmadı ya çiçek gibi sistemdi.😔 Kapatıyorsun guncellemeri gram sıkıntı olmuyor net Fremework 4.8 kuruyorsun oldu bitti.

@n_ecat sıkıntı değil Ayrıca Windows 10 un desteğinin bitmesi de umrumda değil Xp değil sonuçta bu sistem ikisi de aynı kernel.Windows 8.1 o kimsenin beğenmediği 8.1 bana bunların hiçbirini yaşatmadı ya çiçek gibi sistemdi.😔
valla benim eski bilgisayar 2009 kasa casper neoydu onu hayata döndürmek için 3-4 ay falan önce win 8.1 kuracaktım kurulumda 5 kere çökmüştü ve 5 kullanıcı oluşturmuştum 😃 mecbur geri win 7 ultimate x64 e geçip winloader ile etkinleştirmiştim mis gibiydi win 7

Son düzenleme:
@Amerikalı Genç kesinlikle haklısınız Windows 10 desteği de uygulamalar tarafından kolay kolay kesilmez bence Dünyada .%70 kullanılan sistemi kesmek yürek ister biraz

valla benim eski bilgisayar 2009 kasa casper neoydu win 8.1 kurulumda 5 kere çökmüştü ve 5 kullanıcı oluşturmuştum 😃 mecbur geri win 7 ultimate x64 e geçip winloader ile etkinleştirmiştim mis gibiydi win 7
ISO sıkıntılıdır bende kurmamışım isoyu değiştirdim düzeldi. 👌 Bir de Windows 8.1 dual core işlemci ister en az.

@Amerikalı Genç kesinlikle haklısınız Windows 10 desteği de uygulamalar tarafından kolay kolay kesilmez bence Dünyada .%70 kullanılan sistemi kesmek yürek ister biraz

ISO sıkıntılıdır bende kurmamışım isoyu değiştirdim düzeldi. 👌 Bir de Windows 8.1 dual core işlemci ister en az.
intel core duo e7500 var 2.93 ghz hatta şuan ona ram ve ekran kartı yükseltmesi yapıp kullanmayı düşünmüyorum değil 😃

intel core duo e7500 var 2.93 ghz hatta şuan ona ram ve ekran kartı yükseltmesi yapıp kullanmayı düşünmüyorum değil 😃
ama laptop daha rahat ya

Geri
Yukarı