Windows 11'e geçtim ve FPS yarıya düştü

İşte ben bu yüzden W11'i hala oturtamamışlar diyorum. 400'den 170'lere nasıl düşüyor? Düşüş olması gerekte bu kadar düşüş olmaması gerek. Sisteminiz nedir teker teker yazar mısınız? Driverleri güncellediniz mi?

Eğer windows.old klasörünü silmediyseniz geri dönebilirsiniz.

1688301244106.png

Eylül veya ekim de gelecek olan kapsamlı güncellemeye kadar Windows 10'a geri geçebilirsiniz. Üstteki arkadaş zaten göstermiş nasıl geçileceğini.

2-3 gün önce 14K'lık sistemimi W11'e yükselttim. Ancak CS:GO'da FPS 400'dan 170'lere kadar düştü.
Bende aksine fps artışı sağladı. Enteresan birşekilde eski oyunlarda 15fps kadar artış sağladım. Bence sürücülerle ilgili bir problem yaşıyor olabilirsiniz.

Windows 11'i ilk sürümünden beri kullanıyorum. Windows 10'dan daha iyi ve performanslı bir işletim sistemi. Özellikle 12. nesil ve üstü işlemciniz varsa Windows 10 kullanmak tamamen mantıksız. Eğer Windows 11 ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız, sizden kaynaklıdır.​

Windows 11 gördüğüm kadarıyla berbat bir şey hocam 1 kere çöktü düzelttim şuan bilgisayar kullanılmıyor çok yavaş. Bir gün bilgisayarı kapatmıştım hiçbir şey yoktu çok hızlı çalışıyordu oyunlar 10 saniyede açılıyordu ertesi gün açtım bir şey yapmadım inanılmaz yavaşladı oyunlar 2 dakikada açılmaya başladı. Bilgisayarda kapanmıyor virüs yok format atıp Windows 10 kuracağım

Yeni konular

Geri
Yukarı