Windows 11'e geçtim ve FPS yarıya düştü

Hocam çok stabil kullananlar olsa da kullanılmamalı kesinlikle. Şuan sorun çıkarmasa da ileride sorun yaşayan pek çok kişi var. Zaten Windows 10'un desteği kesilmediği sürece bir sorun yok 10'da kalmanın. 10'a geri dönün.

Sadece Win11 den olma ihtimali 0.
Gayet öyle. Başka bir açıklaması olabilir mi? Windows 11'e geçen çoğu bilgisayarda böyle problemler çıkıyor. Fanboyluğun alemi yok. Gittim bilgisayarcılarla konuştum bu konuyu, Windows 11 kurdukları her sistemin geri kendilerine geldiklerini söylediler. Forum'da okuduklarımdan da ibaret değil söylediğim şeyler. Bilginiz yoksa konuşmayın. İnsanların kafasını bulandırmayın.

6950X ve GTX 1080 ile kullanıyorum taş gibi işletim sistemi. 1680V2 ve GTX 1070 varken de kullandım Win10'dan daha performanslıydı onda da.

Hocam çok stabil kullananlar olsa da kullanılmamalı kesinlikle. Şuan sorun çıkarmasa da ileride sorun yaşayan pek çok kişi var. Zaten Windows 10'un desteği kesilmediği sürece bir sorun yok 10'da kalmanın. 10'a geri dönün.

Gayet öyle. Başka bir açıklaması olabilir mi? Windows 11'e geçen çoğu bilgisayarda böyle problemler çıkıyor. Fanboyluğun alemi yok. Gittim bilgisayarcılarla konuştum bu konuyu, Windows 11 kurdukları her sistemin geri kendilerine geldiklerini söylediler. Forum'da okuduklarımdan da ibaret değil söylediğim şeyler. Bilginiz yoksa konuşmayın. İnsanların kafasını bulandırmayın.
Yorumun anlamsız çevremdede forumdada ben de win11 kullanıyorum FPS hemen hemen aynı. Eğer öyle düştüyse ya sistemin düşüklüğünden yada ayarlarında sorun var.

Yorumun anlamsız çevremde de forumdada ben de win11 kullanıyorum FPS hemen hemen aynı. Eğer öyle düştüyse ya sistemin düşüklüğünden ya da ayarlarında sorun var.
Dedim ya, kişiden kişiye değişiyor. Şuan sorunsuz olup ileride sorun yaşayan da var, yaşamayan da. Sonuçta stabil değil ve geçilmeye değmez. Fanboyluk yapmayın, zaten ikisi de Windows'un işletim sistemi. Siz sorun yaşamadınız diye "millet sorunsuz kullanır" diye bir şey olamaz. Zaten kimsenin stabil olduğu gibi bir iddiası yok. Ayrıca Windows 11'in sistem gereksinimleri ortada. İnsanların vebaline girmeyin.

Dedim ya, kişiden kişiye değişiyor. Şuan sorunsuz olup ileride sorun yaşayan da var, yaşamayan da. Sonuçta stabil değil ve geçilmeye değmez. Fanboyluk yapmayın, zaten ikisi de Windows'un işletim sistemi. Siz sorun yaşamadınız diye "millet sorunsuz kullanır" diye bir şey olamaz. Zaten kimsenin stabil olduğu gibi bir iddiası yok. Ayrıca Windows 11'in sistem gereksinimleri ortada.
Sistemin ne?

Benim tam tersine win 11'e geçtiğimde max grafiklerde oynadığım f1 22 oyununda 90 fps iken 170 lere kadar çıktı, sanırım işlemci veya ekran kartı farkı oluyor

Windows 11 gördüğüm kadarıyla berbat bir şey hocam 1 kere çöktü düzelttim şu an bilgisayar kullanılmıyor çok yavaş. Bir gün bilgisayarı kapatmıştım hiçbir şey yoktu çok hızlı çalışıyordu oyunlar 10 saniyede açılıyordu ertesi gün açtım bir şey yapmadım inanılmaz yavaşladı oyunlar 2 dakikada açılmaya başladı. Bilgisayarda kapanmıyor virüs yok format atıp Windows 10 kuracağım

Oyunların açılması ve bilgisayarın hızı SSD ile alakalı değil mi hocam?

Geri
Yukarı