Windows 11'e güncellemeli miyim?

Akhenaten

Picopat
Daha fazla  
AMD işlemcili bilgisayarımı Windows 10'dan 11'e güncellemeli miyim sizce? Windows 11 görsel olarak hoşuma gitti ama bazı performans sorunları vs. olduğu söyleniyor. Kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Düzeltilmedi kardeşim. Bak Reddit-e. Ben AMD kullanıyorum. Noob kullanıcı da değilim. Windows 10 kadar performans vermiyor.

Ben de 3 aydır kullanıyorum. İşlemciniz hangisi? Ryzen 4000 ve 5000 serisinde sorun yaşayan çok insan var.

İlk olarak sürümünüz ne? 10.0.22000.376 sürümünü kullanıyorsanız hatanın olması tuhaf. Windows 11'de iseniz ve bu sürümü kullanmıyorsanız PC'yi güncelleyiniz.
He Windows 10'da iseniz böyle saçma yorumlar yapmaya ve milleti Windows 10 fanboyluğuna itme hakkınız yok.

Son düzenleme:
Windows 11'in Windows 10'dan farkı şu an için tasarım. Asıl büyük yenilikler 2022'de gelecek. Windows 11 fanboy arkadaşlara itibar etmeyin. Birçok insan sorun yaşıyor. Kilitlenme, geç açılma, performans düşmesi, gezginde takılmalar vs. Windows 11'in zamanı var daha. Düzeldikten sonra herkes geçecek zaten.

İlk olarak sürümünüz ne? 10.0.22000.376 sürümünü kullanıyorsanız hatanın olması tuhaf. Windows 11'de iseniz ve bu sürümü kullanmıyorsanız PC'yi güncelleyiniz.
He Windows 10'da iseniz böyle saçma yorumlar yapmaya ve milleti Windows 10 fanboyluğuna itme hakkınız yok.
Önce okumayı öğren. Ben hata var demedim. Daha doğru dürüst okuyamıyorsun gelip insanları fanboylukla suçluyorsun. Asıl senin yaptığın fanboyluk.Burda herkes kendi deneyimini yazıyor. Microsoft babanın şirketi değil ki, ürünlerini savunasın böyle.

Son sürüm 10.0.22000.376 kullanıyorum. Ayrıca arada gir Reddit forumlarına da bak. Microsoft düzeltdik dedi diye düzeltmiş olmuyorlar.

İki aydır kullanıyorum, ufak tefek buglar haricinde bir sıkıntı yok hocam. En azından gündelik kullanımda bir sorunla karşılaşmadım.
Zaten belirtmişim ya, hala sorunları olan kişiler var diye, ben de geçtiğim zaman sorunla karşılaşmadım ama dediğim gibi karşılaşanlar var.

Geri
Yukarı