Windows 11'e ne kadar dayanabildiniz?

Insider'dan beri kullanıyorum.
Aynı şekilde ben de.
CTRL+Shift+Esc Kullanın hocam Görev yöneticisi için.

Bahsettiğiniz sorunlardan animasyonlardaki donmayı yaşıyorum. Ayrıca fotoğraf düzenleme uygulamalarında ciddi ağırlaşma var. Oyunlarda da belirli bir düzeyde FPS kaybı yaşadım.

Başlat tuşuna sağ tıklayınca görev yöneticisi açılabiliyor, sadece bunun nasıl zor olduğunu anlamadım.

Windows 10 daha güzel geliyor ama ne yapayım, ben de güncel takıntısı var o yüzden son sürümdeyim.

Hala kullanıyorum ilk Insider sürümünden beri Windows 10'dan daha stabil benim cihazımda.

Tasarım olarak güzel ancak ben hala Windows 11'e geçmek için doğru zamanda olmadığımızı düşünüyorum. Bundan dolayı Windows 10'a geri döndüm.

Dosya sürükle bırak olmamasına kesinlikle katılıyorum. Lakin 1.si zaten beklenen bir şeydi, animasyon olunca elbette geçişler daha yavaş oluyor. Ben 5 ekimden beri kullanıyorum hiç 2. problemi yaşamadım. Ek olarak bence MAC OS gibi olmalı yani masa üstü simgelerinden ziyade her şey görev çubuğuna gelmeli

hala katlanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…