Windows 11'e şimdi geçilir mi?

Windows 10'dan daha hızlı. Tabi sisteminiz orta-üst segment bir sistemse.

Anladım aslında benim PC'de ort-üst segmentte sayılıyor ama birkaç program da kullanacağım minör hatalar düzeltilene kadar riske girmek istemiyorum açıkçası. Şubattan sonra yüklemeyi düşünüyorum.
Windows 10'da hangi sürümü kullanıyorsan Windows 11'de de onu kullanıcaksın. Örneğin Windows 10 Home - Windows 11 Home gibi.

Peki bu durum hiçbir zaman kaybolmayacak değil mi? Çünkü ben şubat sonu yüklemeyi düşünüyorum ve Pro kullanabilme avantakım kaybolsun istemiyorum.

Anladım aslında benim PC'de ort-üst segmentte sayılıyor ama birkaç program da kullanacağım minör hatalar düzeltilene kadar riske girmek istemiyorum açıkçası. Şubattan sonra yüklemeyi düşünüyorum.

Peki bu durum hiçbir zaman kaybolmayacak değil mi? Çünkü ben şubat sonu yüklemeyi düşünüyorum ve Pro kullanabilme avantakım kaybolsun istemiyorum.

Siz bilirsiniz.

Bir süre daha beklemeni öneririm. Hata düzeltmeleri de yapılsın, ardından geçersin.

Aynen dediğiniz gibi yapacağım hocam. Şubat sonu geçmeyi düşünüyorum hatalar büyük ölçüde düzeltilmiş olur herhalde o zamana kadar
Ayrıca şu TPM hatasına da çok gıcık oldum sadece o yüzden yükleyemedim direkt. Şubata kadar şu TPM olayını düzeltirler belki hem uğraşmama gerek kalmaz.

Sorun olmaz. Ne kullanıyorsan aynısını Windows 11'de kullanmaya devam edeceksin. İstediğin zaman yükle. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı