Windows 11'e Supercell oyunları kurulabilecek mi?

neden olduğunun net bir açıklaması varmı anlayabileceğim?
Windows 11'de Amazon'un Store'u olacak. Google'ın değil. Sizin şu an ilerlemenizin kayıtlı olduğu yer Google Play. Bundan dolayı olacağını zannetmiyorum. Belki getirirler ama sıfırdan oyuna başlatabilirler. Ha yapması o kadar zor bir şey mi değil. Ama sanmıyorum uğraşacaklarını.

Şu anda Android alt sistemine Play Store kurdurabilen scriptler mevcut ama Open GApps'in pico sürümünü (sadece Google Play Store olan sürümünü) öneriyorlar. Eğer Google Play servislerini kurabilirseniz oynarsınız. Scriptle deneyebilirsiniz, henüz resmi olarak Play Store desteği mevcut değil. Şu anda Amazon ile anlaşmaları olduğundan resmi olarak Play Store desteğinin gelmesi pek yakın zamanda olacak bir iş gibi değil.

Hayır hocam onunla alakalı değil Supercell istese PC'ye çıkartır.
Çıkartamaz değil istese çıkartır. Sorun şurada. Siz W11'de Android uygulamalarını kullanırken Windows arkada Android açıyor. Şimdi sen geldin Google Play üzerinden oynuyorsun. Sonra W11'e geçtin Amazon'dan indirdiğini oynuyorsun. Ortada aynı sistem üzerinden iki hesap oluyor. iOS üzerinden olsa evet bu olur ama bunda onu yapacaklarını sanmıyorum.

Geri
Yukarı