Windows 11'e Update ile geçildiğinde verilere ne olur?

Thehel

Decapat
Merhabalar,

Şu anda Windows 11'i Update üzerinden indiriyorum ve kurulumunu yapacağım fakat aklıma takılan bir sorun var.

Kurulumda mevcut dosyalarım zarar görecek mi? Yani bilgisayara tıpkı format atılmış gibi mi geçiş yapacak yoksa uygulamalar vs her şeye olduğu gibi devam edebilecek miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

Şu anda Windows 11'i Update üzerinden indiriyorum ve kurulumunu yapacağım fakat aklıma takılan bir sorun var.

Kurulumda mevcut dosyalarım zarar görecek mi? Yani bilgisayara tıpkı format atılmış gibi mi geçiş yapacak yoksa uygulamalar vs her şeye olduğu gibi devam edebilecek miyim?
Uygulamaların zarar görmez fakat sizi uyardığı gibi bazı özellikler Windows 11'de çalışmayabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

Ben geçen günlerde 20H2'den geçtim, uygulamalar olduğu gibi kaldı.

Ben yükseltme ile geçtim dosyalarda herhangi bir problem yok. Ancak stabil çalışmıyor gibi de bir hissiyat alıyorum nedense. Birkaç güne temiz kurulum yapmayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı