Windows 11'e verileri kaybetmeden nasıl yükseltilir?

Daha fazla  
Şu an kullandığım işletim sistemi Windows 10 ama ben Windows 11'e yükseltmek istiyorum, istediğim şey verilerimi kaybetmeden Windows 11'e yükseltmek. Fakat güvenliği yükleme sistemimde dahil olmadığı için yükseltemiyorum bunun bir yolu var mı Windows 10'dan Windows 11'e verilerimi kaybetmeden ve güvenli yüklemeye takılmadan yükseltmenin bir yolu?

Microsoft Resmi Sitesinden ISO indir.

Microsoft Resmi Sitesinden ISO indir.

Yalnız benim bilgisayarımda güvenli yükleme özelliği yok. ISO ile yüklersem bilgisayara komple format atmış gibi bir şey olur sanırım ve bu durumda verilerimi kaybedebilirim.
Buradan Yükleme Yardımcısını indirin ve kurun.

Bu şekilde bilgisayarımda güvenli yükleme özelliği olmayan bir bilgisayarda yükleme yardımcısı ile yükleyebilir miyim, verilerimi kaybetmeden.

Bu şekilde bilgisayarımda güvenli yükleme özelliği olmayan bir bilgisayarda yükleme yardımcısı ile yükleyebilir miyim, verilerimi kaybetmeden.
Hocam güvenli yükleme özelliği dediğiniz security boot mu?
Sadece bu programı kurup yüklemem yeterli sanırım değil mi ?
Evet hocam. İsterseniz Technopat'ın videosunu izleyin daha yararlı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam güvenli yükleme özelliği dediğiniz Security boot mu?

Aynen benim anakartımda öyle bir özellik yok ve o yüzden Windows 10'dan Windows 11'e yükseltme yapamıyorum yükseltme yapabilmenin bir diğer yolu var doğrudan USB ile format atmak ama ben böyle bir şey istemiyorum.
Evet. Ama CPU nesliniz yetmeyebilir. (Yani TPM destekliyorsa sorunsuz yükseltebilirsiniz.)
Aslında bütün sorun burada başlıyor bende TPM yok ananartim H510m a pro

Aynen benim anakartımda öyle bir özellik yok ve o yüzden Windows 10'dan Windows 11'e yükseltme yapamıyorum yükseltme yapabilmenin bir diğer yolu var doğrudan USB ile format atmak ama ben böyle bir şey istemiyorum.

Geri
Yukarı