Windows 11'e verileri kaybetmeden nasıl yükseltilir?

Aynen benim anakartımda öyle bir özellik yok ve o yüzden Windows 10'dan Windows 11'e yükseltme yapamıyorum yükseltme yapabilmenin bir diğer yolu var doğrudan USB ile format atmak ama ben böyle bir şey istemiyorum.
Elinizde harici depolama birimi var mı? (İçindekileri yedekleyebileceğiniz kadar hafızaya sahip olması lazım.)
Aynen benim anakartımda öyle bir özellik yok ve o yüzden Windows 10'dan Windows 11'e yükseltme yapamıyorum yükseltme yapabilmenin bir diğer yolu var doğrudan USB ile format atmak ama ben böyle bir şey istemiyorum.

Aslında bütün sorun burada başlıyor bende TPM yok
Bende de yok. O PC'ye RAM eklerseniz (eğer 4 GB ise) size Windows 11'de biraz daha idare edebilir. Ama Windows 10'da kalmanızı tercih ederim.

Buna bir göz atacağım mantıklı bir şeye benziyor umarım verileri kaybetmiyor dur
Elinizde harici depolama birimi var mı? (İçindekileri yedekleyebileceğiniz kadar hafızaya sahip olması lazım.)

Bende de yok. O PC'ye RAM eklerseniz (eğer 4 GB ise) size Windows 11'de biraz daha idare edebilir. Ama Windows 10'da kalmanızı tercih ederim.
Windows 10'u çok sevemedim neden sevemedim ondan da bahsedeyim çok abartılı bir hızla sahip değil mesela Windows 8.1 benim için daha iyiydi ve ekran ışığı kısma gibi çok basit bir özelliği bile bazen olmayabiliyor ya da format attıktan sonra yükledikten sonra güncellemeye yapsanız bile mevcut olmayabiliyor bu tarz durumlardan biraz sıkıldığın için en güncel işletim sistemine yonelmeye karar verdim 16 GB zaten RAM var islemcim i5 11400f ekran kartım rtx 3060
Buradan Yükleme Yardımcısını indirin ve kurun.

Çok teşekkür ederim biraz inceledim ise yarar 👍

Son düzenleme:

Geri
Yukarı