Rehber Windows 11'e Windows Subsystem for Android ve Play Store kurulumu

Teşekkür ediyorum. Peki dışarıdan APK yüklememiz mümkün mü bu şekilde? Ayrıca Play Store çok fazla kapanıyor. Sebebi ne olabilir?

Teşekkür ediyorum. Peki dışarıdan APK yüklememiz mümkün mü bu şekilde? Ayrıca Play Store çok fazla kapanıyor. Sebebi ne olabilir?
WSAPackman ya da WSATools ile APK yüklenebilir. İşlemciniz yeteri kadar iyiyse sorun uygulama da olabilir. Bu şartlar altında yeni ve güncel WSA ile birlikte Play Store uygulamasını bulabilirsiniz.

WSA için sanallaştırmanın yanında WSL'nin de etkin olması lazım diye biliyorum yanlış biliyorsam söyleyin

Merhaba,

Ne yazık ki BIOS üzerinden Sanallaştırmayı açmama, Windows Özelliklerinden, Sanal Makine Platformu ve Hyper-V açsam da bu hatayı alıyorum. Bir türlü kurulum yapamıyorum. Neden kaynaklanır?

Ayrıca Geliştirici Modu aktif, PowerShell Yönetici olarak çalıştırdım.

Dosyayı indirin ve kurun ayrıca Windows özelliklerinden Windows Subsystem for Linux'u da aktifleştirmeyi unutmayın

Son düzenleme:
WSA için sanallaştırmanın yanında WSL'nin de etkin olması lazım diye biliyorum yanlış biliyorsam söyleyin

Dosyayı indirin ve kurun ayrıca Windows özelliklerinden Windows Subsystem for Linux'u da aktifleştirmeyi unutmayın

İnmiyor linkteki

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı