Windows 11'e yükseltilmeli mi?

Bence geçmeyin. Hem sizin için biraz masraflı olur hem beğenmediğim bir model. Alışması uzun sürer. Ben 5 gün kullanıp sonrasında tekrar 10'a dönmüştüm. Ses aygıtı değiştirme yerini 1 gün aramıştım :D

Bence geçmeyin. Hem sizin için biraz masraflı olur hem beğenmediğim bir model. Alışması uzun sürer. Ben 5 gün kullanıp sonrasında tekrar 10'a dönmüştüm. Ses aygıtı değiştirme yerini 1 gün aramıştım :D

Anladım cevabınız için teşekkürler

RAM düşük. Ayrıca Windows 11 22H2'yi bekleme tarafındayım. Windows 10 da ki özelliklerin çoğu gelecek diye duydum.

Edit: Zaten çıkmış kusura bakmayın yanlış bilgi için.

Hocam kullanabilirsiniz neredeyse sizinle aynı sistem özelliklerine sahibim ama benim sistemimden daha iyi bir sistem kullanıyorsunuz. Oyun dışında kullanabilirsiniz ama yok illaki oynamak istiyorum diyorsan en güncel Windows 11 sürümünü kullan en güncel sürümlerde oyunlar iyi çalışıyor.

Hocam kullanabilirsiniz neredeyse sizinle aynı sistem özelliklerine sahibim ama benim sistemimden daha iyi bir sistem kullanıyorsunuz. Oyun dışında kullanabilirsiniz ama yok illaki oynamak istiyorum diyorsan en güncel Windows 11 sürümünü kullan en güncel sürümlerde oyunlar iyi çalışıyor.

Yani geçmem bir sorun arz etmez değil mi?

Yok hocam sorun etmez. Eğer sıfırlamadan yükleyeceksen Windows Update üzerinden indirebilirsiniz.

İndiremiyorum maalesef 22H2 sürümünü beklemem gerek...

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    16 KB · Görüntüleme: 21

Geri
Yukarı