Windows 11'e yükseltin sürekli devam ediyor

demirbilek6

Picopat
Daha fazla  
Windows Insider programından Beta'yı seçmiştim. 4 defa aynı şeyi tekrarlıyor indiriliyor gösteriyor. 100/100 doluyor, yeniden başlatıyorum, sonra tekrardan sıfırdan indiriyor neden böyle oluyor acaba ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (49).png
    Ekran Görüntüsü (49).png
    63,7 KB · Görüntüleme: 75
Windows Insider programından Beta'yı seçmiştim. 4 defa aynı şeyi tekrarlıyor indiriliyor gösteriyor. 100/100 doluyor, yeniden başlatıyorum, sonra tekrardan sıfırdan indiriyor neden böyle oluyor acaba ne yapmam lazım?

Hocam yükseltme yerine temiz kurulum ile geçin. Ya da flash belleğinize Windows 11'i yazdırın. Kurulum ekranında yükselt seçeneğini seçin. Ya da yükseltme yardımcısı ile yükseltme yapın. Ya da Windows 11 ISO dosyasının içindeki dosyaları bir klasöre çıkarın ve "Setup.exe" yi çalıştırıp öyle yükseltme yapın.

3 yöntem sundum size.

Gitmez. Ancak Windows 11'den Windows 10'a dönme kararı alırsanız Windows 11'de indirdiğiniz ve kurduğunuz programlar silinebilir.

Bu indirdiğim yükleme yardımcı ne fark katıyor orasını anlamadım?

İkisi de aynı neredeyse. Windows Update'den Windows 11 gelmesini bekleyemeyenler yükleme yardımcısı ile yükseltme yapıyor.

İkisi de aynı neredeyse. Windows Update'den Windows 11 gelmesini bekleyemeyenler yükleme yardımcısı ile yükseltme yapıyor.
anladım teşekkürler
Bir fark katmıyor. Windows Update üzerinden yüklenmediği için alternatif olarak bu seçenek olduğu için bunu yapmanızı söyledim.

Profilinzden baktım sizde Windows 11'e geçmişsiniz herhangi bir problem yaşadınız mı bir de Valorant'ı gördüm bir sorun çıktı mı oyunda falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı