Windows 11'i FreeDOS yapmak

Castellona

Hectopat
Merhaba, ben HP marka Victus model bir laptop almıştım fakat laptopu iade etmek istiyordum. Windows yükleyip deneyimlemek istedim yükledim. Sonrasında FreeDOS'a çevirmek için Windows USB'si ile boot ederken diskleri biçimlendirmek yerine direk sile tıkladım. Biçimlendir diyeceğimizi bilmiyordum. Şu an hiçbir şeyi boot etmiyor. Please install an operating System on your hard disk. Hard disk - (3F0). Hatası alıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Merhaba, ben HP marka Victus model bir laptop almıştım fakat laptopu iade etmek istiyordum. Windows yükleyip deneyimlemek istedim yükledim. Sonrasında FreeDOS'a çevirmek için Windows USB'si ile boot ederken diskleri biçimlendirmek yerine direk sile tıkladım. Biçimlendir diyeceğimizi bilmiyordum. Şu an hiçbir şeyi boot etmiyor. Please install an operating System on your hard disk. Hard disk - (3F0). Hatası alıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Ürünü İade edecekseniz herhangi bir işletim sistemi kurmanıza gerek yok.
Şayet sorunu illa çözmek istiyorsanız. Kurulum USB ile cihazı tekrardan biçimlendirerek kurulumu tamamlamanız yeterli.
Üzerinde işletim sistemi aktifken de ürünü iade edebilirsiniz.
Ama Yok
-Ben illaki Bir FreeDOS Kuracağım aga diyorsanız.
Rufus Programı üzerinde FreeDOS varyantları mevcut.

Rufus ile yazdır.

Rufus'a freedos yazdırdım fakat usbyi bilgisayar görmüyor boot menüsünde.

Bir Linux dağıtımı ile Live Boot yapıp düzeltebilirsin.
Rufus uygulamasından yap.

Not: Rufus 3.16 ve üstü gerektirir.
Rufus ile yazdır.
Şayet sorunu illa çözmek istiyorsanız. Kurulum USB ile cihazı tekrardan biçimlendirerek kurulumu tamamlamanız yeterli.
Ama Yok
Rufus'a freedos yazdırdım fakat usbyi boot etmiyor pc. Ne yapabilirim?

Rufus ile yazdır.
Lütfen yardım eder misiniz ? yarın iade edeceğim. :(

Ama Yok
Rufus programı üzerinde freedos kısmını seçtikten sonra laptop boot etmiyor :( nasıl yapabilirim

Son düzenleme:
Hocam bir Linux dağıtımıyla Live boot yapıp diskleri düzeltebilirsiniz. Bu arada bir şey soracağım. Siz FreeDos derken işletim sistemi olan FreeDos'i mi kastediyorsunuz yoksa yoksa işletim sistemi olmamasını mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı