Windows 11'i sıfırlandıktan sonra Edge ve Store gelmedi

Hylex

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Windows 11'imi sıfırladığımda neden Edge ve Store uygulamaları gelmedi? Ufak bir araştırmadan sonra tarayıcısız internet sitesine girmeyi başardım ve Opera'yı indirdim ama her açtığımda Microsoft Edge couldn't find gibi bir hata ile karşılaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11'imi sıfırladığımda neden Edge ve Store uygulamaları gelmedi? Ufak bir araştırmadan sonra tarayıcısız internet sitesine girmeyi başardım ve Opera'yı indirdim ama her açtığımda Microsoft Edge couldn't find gibi bir hata ile karşılaşıyorum.

Sorunun neden kaynaklı olduğuna emin değilim ama sonuçta hala betada olan bir işletim sistemi kullanıyorsunuz. Beta işletim sistemi kullanırken bunun gibi şeylere hazır olmanız iyi olabilir. Bir de Windows'un “Bu bilgisayarı Sıfırla” seçeceğini kullandıysanız da normal olabilir. Çünkü o özellik pek iyi çalışmıyor.

5 Ekim'i bekleseydiniz keşke.

Sorunun neden kaynaklı olduğuna emin değilim ama sonuçta hala betada olan bir işletim sistemi kullanıyorsunuz. Beta işletim sistemi kullanırken bunun gibi şeylere hazır olmanız iyi olabilir. Bir de Windows'un “bu bilgisayarı sıfırla” seçeceğini kullandıysanız da normal olabilir. Çünkü o özellik pek iyi çalışmıyor.

Maalesef o özelliği kullandım.

Format atıp USB'den yeniden kurabilirsiniz.

Geri
Yukarı