Windows 11'i Windows 7'ye benzetme denemesi nasıl olmuş?

TombulTux

Centipat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Daha önceden bir Windows 7 benzetme denemem vardı, bilgisayara virüs bulaşınca o denemeyi bırakmıştım. Şimdi tekrar başladım, sizce nasıl?

1706528024833.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önceden bir Windows 7 benzetme denemem vardı, bilgisayara virüs bulaşınca o denemeyi bırakmıştım. Şimdi tekrar başladım, sizce nasıl?

Eki Görüntüle 2100573

Güzel duruyor. Kaynaklarınızı paylaşabilir misiniz? Böyle bir projeyi Windows 11 ile yapmayı çok isterim.

Sağ alttaki iconlar hariç her şey tamamen Windows 7 olmuş eline sağlık sağ üstteki Widget'ı görünce gözüm yaşardı 🥲 kaynaklar hakkında konu açarsanız süper olur uygulamak istiyorum bende, onun haricinde performans olarak bir değişim var mı bilgisayarda.

Sağ alttaki iconlar hariç her şey tamamen Windows 7 olmuş eline sağlık sağ üstteki Widget'ı görünce gözüm yaşardı 🥲 kaynaklar hakkında konu açarsanız süper olur uygulamak istiyorum bende, onun haricinde performans olarak bir değişim var mı bilgisayarda.

Performans olarak bir değişim yok zaten nasıl yapıldıgı ile ilgili bir konu açacagım.

Olur hocam onun için bir konu açabilirim.

Eki Görüntüle 2100596

Ayarlar uygulaması Windows 7 de olmadıgı için Windows 11 ile aynı onun dışında neredeyse her şey Windows 7

Windows 7 2024 Edition gibi olmuş ama Görev çubuğunda tek fark bazı simgeler ve bildirim simgesi onun dışında Windows 7 olmuş emeğinize sağlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı