Windows 11'in güncellenip güncellenmediğini nasıl anlarım?

485918

Decapat
Ben işlemcim uyumsuz olduğu halde Windows 11 kurulumunu yaptım, şimdiye kadar sadece donanım ve Windows Defender güncellemelerini yaptı, bunun dışında herhangi bir güncelleme yapmadı, sizde durum nasıl? Benim versiyon şu an: 22000.258 en son sürüm hangisi? Güncellenip güncellenmediğini nasıl anlayabilirim? Bir yerden güncellemeleri takip edebileceğim bir yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme almıyorsunuz sanırım bypass ettiğiniz için. Windows 11 güncel sürümü şu an 22000.282 yine de Windows Update ayarlarından güncelleştirmeleri denetle butonuna basın belki sizin sisteminize daha yeni gelmiştir güncelleme.

1634672128582.png

Hello Windows Insiders, today we’re releasing Windows 11 Build 22000.282 to Windows Insiders in the Beta and Release Preview Channels.
blogs.windows.com adresinde böyle bir yazı var. Acaba siz insider programına katılmış olabilirmisiniz? çünkü insider programına katılmış olanlara açılmış bu güncelleme öyle diyor.

blogs.windows.com adresinde böyle bir yazı var. Acaba siz Insider programına katılmış olabilir misiniz? Çünkü Insider programına katılmış olanlara açılmış bu güncelleme öyle diyor.

Evet katılmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı