Windows 11'in yalan olma ihtimali var mı?

Bence pek yalan değil gibi, ortada resmi gibi görünen bir ISO'nun dolaşması, Windows'un attığı twitler ve 24 Haziran'daki duyurunun saat 11.00'da yapılacak olması, pek tesadüf gibi gelmiyor.

Bana da öyle geldi özellikle 11.00'ı seçmeleri. Bence Windows 11 yalan değil ve 24 Haziran da tanıtılacak fakat sızdırılan ISO resmi bir ISO değil ben hiç elimi sürmedim. Resmi ISO çıkana kadar da uğraşmam.

1624259841633.png

Resmi sitesi:

Şu siteyi kaynak olarak vermeden önce lütfen bir paylaşılma tarihine bakın ya. Herkes Windows 11 yalan diye bunu paylaşıyor ama tarihe bakarsanız neredeyse bu kaynağın üzerinden 1 yıl geçmiş. Microsoft fikrini değiştirip Windows 11 çalışmalarına başlamış olabilir. Zaten başladığı ortaya çıktı ISO dosyası birçok yerde dolanıyor.

24 Haziran'da tanıtım gerçekleşirse ne diyeceksiniz merak ediyorum. "Aaaa moderatör yalan söylemiş."

Arkadaşlar, strateji diye bir şey vardır. Eğer MS insanları yemlemediyse Windows 11 tanıtılacak. Bakın biz Windows 11'i tanıtıyoruz diye ilgiyi azaltmak istemiyorlar. Beklentiye sokmak istiyorlar insanları.
Bu adamlar Windows 8 ile başlata elveda, bundan sonra başlat böyle deyip sonra tepkilerden ötürü 8.1'e başlat butonu koymuş adamlar :D

Hele bir de o atılan topluluktaki insanlar da fıkra gibi. Birisi yazılımcı grubunun Windows 10 ile oynayıp insanları Windows 11 diye yutturduğuna ve insanların araştırmadan buna atladığına inanmış. Komplo teorisi üretmek en kolay iş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağ tık incele.
Gerçekten mi? Bakmadan yorum yaptığın için gerçek olduğuna inanmıyorsun bile. Sayfanın en üstünde Tartışma Bilgileri'nin altına bakın. Bu arada hahaha diyenlere bir sorum var: Neresi komik bunun?
Son olarak ben yalan veya gerçek demiyorum. Sadece bugün yazıya güncelleme yaptıklarından bahsediyorum.

Gerçekten mi? Bakmadan yorum yaptığın için gerçek olduğuna inanmıyorsun bile. Sayfanın en üstünde Tartışma Bilgileri'nin altına bakın. Bu arada hahaha diyenlere bir sorum var: Neresi komik bunun?
Son olarak ben yalan veya gerçek demiyorum. Sadece bugün yazıya güncelleme yaptıklarından bahsediyorum.
O tarih yazının güncellendiği tarih değil, yazıya en son yorum yapıldığı tarih maalesef. Yazıya en son güncelleme Nisan 2021'de yapılmış. Oluşturma tarihi yazan yazıya tıklarsanız en son güncellemenin Nisan 2021'de yapıldığını görebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı