Windows 11'in yalan olma ihtimali var mı?

24 Haziran'da bu konu açıklığa kavuşucak.

Windows 10'da ne eksikti de 11'i yapma ihtiyacı duydular? Bence de yalan gibi.
Saysam dağ olur. Teknoloji geliştikçe işletim sistemlerinin de geliştirilmesi gayet doğal. Bu mantıkla hiçbir şeyin yenisini çıkarmayalım ve geliştirmeyelim hocam, ne gerek var? 😀

Ayrıca Microsoft tarafından bu sadece başlangıç diye tweet atıldı. Yani yalan olma ihtimali yok. Daha detaylı olarak 24 Haziranda gösterilecek.

Anlamadım bazıları yalan diyor bazıları forumlardan kanıtlar gösteriyor bazıları tarih veriyor.

Net bir bilgi alabilir miyim?
Büyük ihtimalle gerçektir. Resmi bir açıklama olduğu zaman gerçek olup olmadığı anlaşılır.
tenor (3).gif

Saysam dağ olur. Teknoloji geliştikçe işletim sistemlerinin de geliştirilmesi gayet doğal. Bu mantıkla hiçbir şeyin yenisini çıkarmayalım ve geliştirmeyelim hocam, ne gerek var? 😀

Ayrıca Microsoft tarafından bu sadece başlangıç diye tweet atıldı. Yani yalan olma ihtimali yok. Daha detaylı olarak 24 Haziranda gösterilecek.
İyi de yeni bir OS gerektirecek kadar ne yenilik var anlamadım. Performans artışı olacaksa anca öyle geçilir bence.

Resmi sitesi:

Güzel kardeşim, birazcık webview bilgin varsa post'un ne zaman paylaşıldığına dikkat etmeni şiddetle tavsiye ediyorum.

Konu sahibine gelirsek Windows 11 github azure ve apple tarafından doğrulandı.
Apple kanıt:

1624294774195.png

Azure github kanıt:
1624294808893.png

Yeni konular

Geri
Yukarı