Windows 11'in yalan olma ihtimali var mı?

Peki ya bu "şu anki sızdırılan Windows 11 de sahte." anlamına mı geliyor? Yoksa, "bu açıklama bir kaç sene önceki kimlik avı girişimlerini içeren Windows 11 için geçerli, şu anki için değil." mi?
Moderatörün anlattığına göre 2. dediğin şey, ama sızdırılan ISO sahte mi gerçek mi orasını bilmiyorum.

Bence 24 Haziran'da 11 de Windows 11 tanıtılcak o ISO'yu sadece Windows'un kaynak kodunu bilen bir grup yapabilir kaynak kodları da sadece microsftta olduğuna göre bence o ISO Microsoft tarafında yapılmış orijinal bir Windows 11.

Guzel windows surumunden sonra cikan diger surum yalan olur genelde.

XP (+) - Vista (-) - Win 7 (+) - Win 8 (-) - Win 10 (+) -> win 11 ???. Bakalim ne olacak?
Bence yalan olmayacak. Microsoft, 21H2 ve Win 10X'i harmanlamış. Ortaya Win 11 çıkmış. Temeli Win 10 ile tamamiyle aynı. Sadece görev çubuğunu ortalamışlar. Millete satmaya çalışıyorlar.

Bence yalan olmayacak. Microsoft, 21H2 ve Win 10X'i harmanlamış. Ortaya Win 11 çıkmış. Temeli Win 10 ile tamamiyle aynı. Sadece görev çubuğunu ortalamışlar. Millete satmaya çalışıyorlar.
Şöyle düşünen arkadaşları anlayamıyorum, denemek dahi istemiyorum. Ya kardeşim, Windows 10 Preview sürümünün de Windows 8'den bir farkı yoktu hatırlatırım. Daha Alpha bile değil Pre-Alpha bi sürüm bu yani. Ki ona rağmen gayet de güzel gözüküyor, biraz sabret köstek olma da destek ol.

Şöyle düşünen arkadaşları anlayamıyorum, denemek dahi istemiyorum. Ya kardeşim, Windows 10 Preview sürümünün de Windows 8'den bir farkı yoktu hatırlatırım. Daha Alpha bile değil Pre-Alpha bi sürüm bu yani. Ki ona rağmen gayet de güzel gözüküyor, biraz sabret köstek olma da destek ol.
Bana ithafen söylediyseniz;
Ben zaten Win 10'u seven ve 3 senedir Geliştirici Kanalında olan bir Insider'ım. Hava hoş benim için.

Ha Win 10 ha Win 11. Temeli aynı. @bitwise 'a da katılmıyorum bu yüzden. Win 10 başarılıysa, Win 11 de başarılı olacaktır.

İyi de yeni bir OS gerektirecek kadar ne yenilik var anlamadım. Performans artışı olacaksa anca öyle geçilir bence.
Evet şu anki hali Windows 10 klonu gibi. 24 Haziranda detaylı açıklama olacak. Ancak o zaman yorum yapabiliriz. Şu anki beta sürümü gibi bir şey sonuçta.

Geri
Yukarı