Windows 11'in yanında macOS Dual boot yapmak

mehpro

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak. Halihazırda bilgisayarımda Windows 11 yüklü bilgilerim vs. Windows 11'de kayıtlı C diskini ıki'ye bölüp macOS Monterey veya macOS ventura ile Dual boot yapmak istiyorum fakat Windows 11'deki bilgilerimde gitmesin istiyorum yani kısacası Windows 11(şu anki bilgilerim gitmeden) ve MacOS'u Dual boot yapmak istiyorum önerebileceğiniz video, site veya nasıl yapacağım hakkında mesaj yazarsanız mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

PC parçalarım 256 GB SSD(90GB boş), AMD RX550 4 GB ekran kartı, 8 GB RAM, i5 10k işlemci.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak. Halihazırda bilgisayarımda Windows 11 yüklü bilgilerim vs. Windows 11'de kayıtlı C diskini ıki'ye bölüp macOS Monterey veya macOS ventura ile Dual boot yapmak istiyorum fakat Windows 11'deki bilgilerimde gitmesin istiyorum yani kısacası Windows 11(şu anki bilgilerim gitmeden) ve MacOS'u Dual boot yapmak istiyorum önerebileceğiniz video, site veya nasıl yapacağım hakkında mesaj yazarsanız mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Disk yönetimine gir normal olarak ayır, ayırdığın kısma kur. Kaç GB alanın mevcut.

Sanal makina ile de kurabilirsiniz bu sayede dosyalarınızı kaybetme riski yaşamazsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarındaki tüm parçaları yazarsan bilenler yardımcı olur her bilgisayara Mac kurmak kolay değildir uğraştırır.

Tamadır yazdım.

Sanal makine ile de kurabilirsiniz bu sayede dosyalarınızı kaybetme riski yaşamazsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Fakat bu Catalina sürümü 2019 yıl versiyonu ben Monterey veya ventura istiyorum.

Dostum en önemli unsurlardan biri olan anakartını yazmamışsın :)

Aynı zamanda üzülerek Mac kullanırken ekran kartını kullanamayacağını söylemeyelim. ASUS AREZ 550 hariç RX 550 serisinde macOS destekleyen kart bulunmamaktadır.

Sanal makine ile de kurabilirsiniz bu sayede dosyalarınızı kaybetme riski yaşamazsınız.

Hocam sanal makine pek sağlıklı olmuyor.

PC parçalarım 256 GB SSD(90GB boş), AMD RX550 4 GB ekran kartı, 8 GB RAM, i5 10k işlemci.

Hocam Technopat'ın bir videosu var Hackintosh ile kurulum yaptıkları.

Bilgisayar açılırken seçim yapabiliyorsunuz Windows veya Mac olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı