Windows 12, 2024’te Yapay Zeka Destekli PC’lerle Birlikte Tanıtılabilir

Daha W11 oturmadı ki. Bir çok kullanıcı hala W10’da kalmadı mı? E niye 12 çıkıyor o zaman, bana fazlasıyla saçma geliyor.

Online hesap zorlaması çıktığından beri zihnen adım adım Linux'a doğru gidiyorum.
İstemiyorum kardeşim ne zorluyosun yaw.
W12 daha kötü olacak demek ki.
Zeki olup kendi kafasına göre iş yapanı değil benim kontrolümde benim istediğim şeyi yapan PC istiyorum.
Hani hem zeki olup hem de benim sözümden çıkmasa yeme de yanında yat ama Microsoft'un amacı bu değil apaçık.

Milleti 11'e geçiremediler. Şimdide 12 reklamları başladı.

Windows' un bir işletim sistemi iyiyse sonraki kötü oluyor.
Windows 7 iyiydi 8 kötü sonra 10 iyiydi 11 amd işlemciler için pek iyi olmadı baya bir süre şuan 12 den umudum var ama tasarımı çok yukuşak geliyor hiç profesyonel gelmiyor bana.

Windows' un bir işletim sistemi iyiyse sonraki kötü oluyor.
Windows 7 iyiydi 8 kötü sonra 10 iyiydi 11 amd işlemciler için pek iyi olmadı baya bir süre şuan 12 den umudum var ama tasarımı çok yukuşak geliyor hiç profesyonel gelmiyor bana.
Kesinlikle katılıyorum Microsoft her ara geçişte bi içine edip sonra topluyor.

Daha W11 oturmadı ki. Bir çok kullanıcı hala W10’da kalmadı mı? E niye 12 çıkıyor o zaman, bana fazlasıyla saçma geliyor.
macOS gibi sürüm sürüm getirseler de şu sürüm çıkarma işini bitirseler artık keşke çok iyi olacak. Sene 1990 gibi davranıyorlar para kazanmaya devam etmek için. Geçen kullandım macOS'tan sonra rezalet bir hissiyat verdi. Takılmalar, beklemeler, buglanmalar.

Sürüm mantığına geçilse düzeltmesi de daha kolay olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı