Windows 12 ne zaman çıkar?

Windows 12 ya da yeni Windows'un ne zaman çıkacağı sorusu Windows 11'in pazar payına bağlı. Bunu unutmayalım.

Vista + 8 = 11 gibi. Vista çok güzellik ekleyip donanım uyumluluğunu başaramamıştı. 8 ise donanıma uyumluydu ve yenilikçiydi fakat dekoratif değildi.

Donanım uyumluluğunu başaramamıştı değil; o zamanın piyasasındaki mevcut bilgisayarların pek çoğu Windows Vista'yı akıcı olarak kullanabilecek kapasitede değildi. Esasen Vista başarısız bir işletim sistemi değildi, donanımlar Vista'yı karşılayamadığı için birçok problemlerle ve hatalarla karşılaşılıyordu. İnsanlar da bu yanılgı ile Vista'ya karşı değişik bir antipati geliştirdiler.
Bunun dışında Windows 8 hakkında söylediğinize katılıyorum.

Donanım uyumluluğunu başaramamıştı değil; o zamanın piyasasındaki mevcut bilgisayarların pek çoğu Windows Vista'yı akıcı olarak kullanabilecek kapasitede değildi. Esasen Vista başarısız bir işletim sistemi değildi, donanımlar Vista'yı karşılayamadığı için birçok problemlerle ve hatalarla karşılaşılıyordu. İnsanlar da bu yanılgı ile Vista'ya karşı değişik bir antipati geliştirdiler.
Yorumunuzdan şunu anladım. Windows 11'in durumu, Windows Vista ya benziyor.

Ben bir oyun yapayım, çok güzel olsun fakat oynanamasın, ne anlamı var?

Geri
Yukarı