Windows 2004 hala hata var mı?

Sürüm 2004 sorunu yazarsan karşına sorunlar çıkar.
Bahsettiğiniz sorunlar Microsoft'un resmi bilinen sorunlar listesinde olmadığı için sisteme özel oluyor;
Madem bu kadar sorun yaşayan var, o zaman neden Microsoft bu sorunları Known Issues sayfasına eklemiyor? Buradan da sorunun sisteme özel olduğu anlaşılıyor.
@yusuf6554 evet öyle kullanıyorum. Yoksa çalışmıyor.
Tahmin ettiğim gibi :).
Eğer Windows 10 kullanmanız gereken özel bir durum yoksa bence GNU/Linux veya Windows 8.1 kullanın. Sisteminiz çok daha hızlı ve stabil çalışır.

Ama yaşama ihtimali aşırı derecede düşük.
Bir kere şu konuda anlaşalım. Sorun yaşamayan insanlar asla sesini falan çıkarmaz. Yani "ben sorunsuz kullanıyorum" diye konu açmazlar. Fakat sorun yaşayanlar isyan edip seslerini duyurmaya çalışırlar. O yüzden uzaktan bakınca çok sorun yaşayan varmış gibi görünse de aslında bu sürüme geçenlerin çok az bir kısmı sorun yaşamıştır. Mesela 10000 kişi sorun yaşadı diyelim. O sürümü 15000 kişi mi yüklüyor? Hayır. Milyonlarca bilgisayar bu sürüme geçiyor ve içlerinden sadece 10000 tanesi sorun çıkarıyor. Yani evet yaşayabilir ancak ihtimali çok düşük. Büyük ihtimalle benim gibi sorunsuz kullanacaktır.
Temiz kurulum yaptım zaten.

Geri
Yukarı