Windows 2004 sürümünden geri 1909 geçiş nasıl yapılır?

Bende aynı sorunu yaşıyorum bu sürümde sıkıntılı bir sürüm gibi özellikle AMD işlemciler için. Çok fazla işlemci kullanıyor gibi geldi sürüm. Biraz sorunlu bir sürüm gibi geldi.

Bende indiriyorum bakalım bir sorun yaşayacak mıyım ?
Bende indiriyorum bakalım bir sorun yaşayacak mıyım ?
Kurdum.

Kurmayın uzak durun.Windows açılışı gecikmeye başladı.Bilgisayar da kasmalar oluşmaya başladı masaüstünde görev yönetcisini bile açarken takılma sorunu oldu.Oyunlarda da kasmaya oluşmaya başladı ping sorunu çıktı ortaya hiç bir sıknıtı yoktu.Uzak durun kısacası eski sürümü geriye yükleyecem şimdi.

Son düzenleme:
Bende indiriyorum bakalım bir sorun yaşayacak mıyım?

Kurdum.

Kurmayın uzak durun. Windows açılışı gecikmeye başladı. Bilgisayar da kasmalar oluşmaya başladı masaüstünde görev yönetcisini bile açarken takılma sorunu oldu. Oyunlarda da kasmaya oluşmaya başladı ping sorunu çıktı ortaya hiçbir sıknıtı yoktu. Uzak durun kısacası eski sürümü geriye yükleyeceğim şimdi.

İşte ben geri dönemiyorum temiz kurulumla geçtiğim için şimdi tekrar temiz kurulum yaptım bakalım ne olacak? Hemen hemen düzeldi gibi boşta %3 CPU kullanımım var arada bir dalgalanıyor 10'a çıkıp iniyor.

Temiz kurulumun dezavantajı bu işte. Bilgisayarınıza otomatik güncelleştirme ile gelmediyse yüklemeyin 2004 ü. Zaten Microsoft bilerek herkese açmadı güncelleştirmeyi. Bana geldi ve yükledim. Aksine bir tık daha iyileştiğini görüyorum hız anlamında.

Temiz kurulumun dezavantajı bu işte. Bilgisayarınıza otomatik güncelleştirme ile gelmediyse yüklemeyin 2004 ü. Zaten Microsoft bilerek herkese açmadı güncelleştirmeyi. Bana geldi ve yükledim. Aksine bir tık daha iyileştiğini görüyorum hız anlamında.
Temiz kurulum derken ? Ben dün format attım bütün güncellemeri yaptm bana da windows önermiş bugün daha yeni geldi yani çıkalı epey olmuş haberim bile yok.Her güncelleme performans arttırmaz hatalar,yavaşlama bazı donanımsal sorunlar ortaya çıkartabilir.Herkeste aynı etkiyi göstermez yani.Sistem yeni değilse parçalar eskiyse parcaları yavaşlatma cabası.

Temiz kurulum derken ? Ben dün format attım bütün güncellemeri yaptm bana da windows önermiş bugün daha yeni geldi yani çıkalı epey olmuş haberim bile yok.Her güncelleme performans arttırmaz hatalar,yavaşlama bazı donanımsal sorunlar ortaya çıkartabilir.Herkeste aynı etkiyi göstermez yani.Sistem yeni değilse parçalar eskiyse parcaları yavaşlatma cabası.
Sıfırdan format atıp diski biçimlendirip kurmayı kastettim temiz kurulum derken, sorun olduğunda 1909 a dönülemeyecek şekilde yani.
Kendisine güncelleme gelmediği halde kurup sorun yaşayan çok arkadaş var onun için Windows'un önermesini beklemelerini söyledim.
Ben sorun yaşamamışım, siz yaşamışsınız. Yükleyip denemeden bilemez kimse, dediğiniz gibi herkesin donanımında iyi çalışmayabilir. Ama sorun yaşayıp yüklemeyin demek de olmaz.

Temiz kurulumun dezavantajı bu işte. Bilgisayarınıza otomatik güncelleştirme ile gelmediyse yüklemeyin 2004'ü. Zaten Microsoft bilerek herkese açmadı güncelleştirmeyi. Bana geldi ve yükledim. Aksine bir tık daha iyileştiğini görüyorum hız anlamında.

Ben yeniden temiz kurulum yaptım zaten bu konuyu açtığımda yeniden kurulum yapmamıştım şu an sıkıntısız çalışıyor eskisinden daha hızlı diyebilirim(sorun çözüldü)

Geri
Yukarı