Windows 20H2 güncellemesi sonrası sistem yavaşladı

• Konuyu başlatan Zel
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 6B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şey o zaman PC'yi 7-8 kere yeniden başlat diyeyim. Klasik Türk taktiği işte.

Hocam geçen biri bilgisayarı yakmış format at düzelir dedim çok bilgili adamım farkındayım teşekkürler teşekkürler alkışlamanıza gerek yok.

Not: Kesin konuyu dağıttık diye ban yiyeceğiz.

Hocam geçen biri bilgisayarı yakmış format at düzelir dedim çok bilgili adamım farkındayım teşekkürler teşekkürler alkışlamanıza gerek yok.

Not: Kesin konuyu dağıttık diye ban yiyeceğiz.

Ben yaptım daha hızlı ve stabil olmaya başladı yeni güncelledin 1 2 haftaya düzelir diye düşünüyorum. Dediğim gibi fazla yeniden başlat oyunları kapa aç RAM'e ve önbelleğe yaz olur.

Ben yaptım daha hızlı ve stabil olmaya başladı yeni güncelledin 1 2 haftaya düzelir diye düşünüyorum. Dediğim gibi fazla yeniden başlat oyunları kapa aç RAM'e ve önbelleğe yaz olur.

Bilmiyorum bugları ben sizin Windows 8.1 destekliyor sandım.

Hocam 8.1'e NVIDIA driver'ının bile desteği yok arkadaşın kafası güzel galiba.

Ama ben öyle hiç bilgisayar görmedim ve kullanmadığım hep aynı bilgisayarla durdum 15 yıl ve benim PC de desteklemiyor 8.1 çünkü en fazla 7 destekliyordu şu an PC bozuk:(

Başlıkta belirttiğim gibi güncelleme sonrası, bilgisayar çok daha yavaş ve bir işlem yaptıktan sonra birkaç dakika bekletiyor ve işine öyle devam ediyor. Şu anda bilgisayarımı başlatıyorum, şifremi giriyorum ve ardından siyah ekran. Ve hiçbir şey yok. Aşırı yavaşladı ve bu sorunun güncelleme ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Driverlar ve BIOS güncel mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı