Windows 64 bit işletim sistemi uyumsuzluk hatası

Ahmetakn

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, daha önceden windows 64 bit kuruyordum çalışıyordu rahat şekilde (ultimate yapıyordum genellikle). Sonra bilgisayara 32 bit starter yükledim ve tekrardan windows 7 ultimate 64 biti denedım uyumsuzluk hatası verdi. Sonra windows 7 ultimate 32 bite geçersem belki 64 biti indirip yapabilirim diye düşündüm ama tekrar uyumsuzluk hatası verdi hiç birşeyin 64 bitini yükleyemiyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

Denedim. Bios'dan usb yide ilk seçeneğe aldım. Yeninden başlattım ama bu sefer tire yerde takılıyor ve yükleme gelmiyor. Usb belleği çıkarttım bilgisayarı açtım tekrar usb belleği taktım ve birde dosya bozuk mu diye masaüstünden çalıştırayım dedim uyumsuzluk hatası aldım ama 32 bit işletim sistemi her türlü kuruyor. Ama daha önceden 64 bit kurabiliyordum şuan hiç bir işletim sistemi 64 bit kuramıyorum. Ram ve Ekran kartımı değiştirmiştim sadece onlardan olacağını hiç hiç sanmıyorum...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı