Windows 7 0xc000000F hatası

Jowesy_

Centipat
2 Yıl önce ikinci el olarak almış olduğum bilgisayarın işletim sistemi Windows 7 idi. Artık sıkıldığımdan dolayı ve belli özelliklerin olmamasından dolayı Windows 10'a yükseltme kararı aldım. Yükseltme başarısız oldu. Bende iptal ettim yükseltmeyi. Fakat bilgisayarı açmaya çalışürken 0xc000000f hatasını alıyorum. Bu konulardan pek anlamam yardımcı olabilcek varsa çok mutlu olurum.

Dosya Ekleri

• 15790948463053791729256309395204.jpg
    15790948463053791729256309395204.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 42
Şu sorulara da cevap lazım:
  1. Bilgisayarın içinde önemli veriler var mı?
  2. Kurulum USB'sinin yanında bir USB daha var mı?
  3. Evde başka bir bilgisayar daha var mı? (Windows 10 ISO dosyasını internetten indirmek için.)

Şu sorulara da cevap lazım:
  1. Bilgisayarın içinde önemli veriler var mı?
  2. Kurulum USB'sinin yanında bir USB daha var mı?
  3. Evde başka bir bilgisayar daha var mı? (Windows 10 ISO dosyası ve Windows 7 sürücülerini internetten indirmek için.)
1. Veriler yok ama oyunlar var. Silinse sıkıntı olmaz.
2. 2 adet usb var ama alanları düşük gerekirse bir şekilde alanı büyük olanı bulabilirim.
3. Malesef yok fakat komşumuzun bilgisayarını kullanabilirim. Eskiden format atmama yardımcı olmuştu.
Bana problem harddisk gibi geldi. Elinizde başka depolama cihazı varmı(başka bir hdd,SSD)
2 adet 1 tb harddiskim var ve ikisinide kullanmaktayım şuan.

2. 2 adet usb var ama alanları düşük gerekirse bir şekilde alanı büyük olanı bulabilirim.
3. Malesef yok fakat komşumuzun bilgisayarını kullanabilirim. Eskiden format atmama yardımcı olmuştu.

O zaman Gidip Diğer hdd'ye W10 kurmaya çalısın.

O zaman çözüm şu: "Komşunun bilgisayarından vereceğim linkten Windows 10 ISO dosyasını indirip USB'ye yazmak."
Link: TechBench by WZT (v4.1.1)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı