Windows 7, 2. Kez yüklenir mi ?

Sozen

Hectopat
Arkadaşlar, Windows 7 çıktığı zamandan 1 ay önce bir laptop aldık ve laptopla beraber Windows 7'ye yükseltme de geldi. Aldığımız laptopda CD-DVD sürücüsü olmadığından onu farklı bir laptoptan harici hard diske yükledik sonrada laptopa kurduk fakat toplama bilgisayar alıcağım ve işletim sistemine ihtiyacım var. Dolayısıyla elimdeki Windows 7'yi kullanmak istiyorum. CD'si kayıp olduğundan harici hard disk üzerinden kurmak istiyorum. Kurabilir miyim ? Şimdiden Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 kurulum dosyası edin hangi sürüm ise.
Dizüstünün altında veya başka bir yerde lisans anahtarının olduğu bandrol olmalı o lisans anahtarını kullanarak kurulum yapabilirsin.
Egemenin dediği gibi Windows 8 kur bence. :D

Arkadaşlar, Windows 7 çıktığı zamandan 1 ay önce bir laptop aldık ve laptopla beraber Windows 7'ye yükseltme de geldi. Aldığımız laptopda CD-DVD sürücüsü olmadığından onu farklı bir laptoptan harici hard diske yükledik sonrada laptopa kurduk fakat toplama bilgisayar alıcağım ve işletim sistemine ihtiyacım var. Dolayısıyla elimdeki Windows 7'yi kullanmak istiyorum. CD'si kayıp olduğundan harici hard disk üzerinden kurmak istiyorum. Kurabilir miyim ? Şimdiden Teşekkürler...

Alacağın toplama bilgisayarda dizüstü bilgisayarının lisansını kullanamazsın. Daha önce dizüstü bilgisayarınla lisanslama yaptığın için masaüstü bilgisayarında sorun yaşarsın anakart işlemci vs donanım farklı olacağı için...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı