Windows 7 2023 yılında kullanılır mı?

Hocam bence yüklenmez zaten birçok program tarafından artık desteğini sona erdi.

Anakart değişti ondan.

Kurulu halinde memnunsanız. Driver sıkıntısı yaşamadıysanız ve güvenlik açıklarından kendizinizi koruyabiliyorsanız geçmemek için çok büyük bir sebep yok.

SSD'e Windows 11'e göre fark vardı.

Normal, Windows 11 SSD optimizasyonu olarak daha yeni ve kararlı bir işletim sistemi.
Windows 7 HDD kullanımına göre dizayn edilmiş bir işletim sistemi.

Sistemin Windows 7 için gerçekten yeterli fakat bu sistemle Windows 7 önermiyorum Windows 10 veya 11 senin işlerini çok rahat görecektir. Eğer Windows 7 kullanmak istersen de sanal bir makine üstüne kurup orada nostaljik bir şekilde takılabilirsin. Ve desteği kesmiş bir işletim sistemi kullanmak bana göre risktir. İleride çoğu uygulama destek sağlamayacak ve meburi olarak geçmek durumunda kalacaksın. Eski bir sisteme sahip olsan ama tamam derdim.

Yeni işletim sistemi kullanıyorum ama Windows 7 nedense bana göre daha iyi Windows 11 yani sevmedim gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…