Windows 7 2023 yılında kullanılır mı?

Windows 11'den soğudum Windows 7 kurmak istiyorum kurabilir miyim acaba 2023 yılında.
Cevapları aldırmayın. Sürücüleriniz kuruluyorsa geçebilirsiniz. Ben şahsen 2025 yılına kadar da kullanırım. Herkes diyor yok virüs, güvenlik açığı felan. TAKMAYIN. Öyle sağdan soldan köşeden her şeyi indirmiyorsan pek sıkıntısı çıkmaz. Mis gibi sistem. W11 gibi düzensiz değil. Neyin ne olduğunu biliyorsun. Gerekiz özellik yok. Sizde max 1.5-2 gb ram kullanır gerisi sizin.

Sistemin çok güncel, sürücü sorunu yaşayabilirsin.

XP çalıştırdım bu sistemde 😂
Nasıl? Ne? Düzgün çalışmamıştır ama, bütün sürücüleri kurabilirdin mi?

Kurdum bile Windows 7'yi 12 çıkana kadar kalırım.
Windows 7'nin çalışabilmesi ilginç. Neyse, güle güle kullan 👊
74887344378.jpg

Sistemin çok güncel, sürücü sorunu yaşayabilirsin.

Nasıl? Ne? Düzgün çalışmamıştır ama, bütün sürücüleri kurabilirdin mi?

Windows 7'nin çalışabilmesi ilginç. Neyse, güle güle kullan 👊
Eki Görüntüle 1781456

Evet tüm sürücüleri kurdum XP'de ve şu an Windows 7'de güzel çalışıyor.(XP'ye sürücü bulayım derken en az 6 defa mavi ekran yedim)

Son düzenleme:
Kurulur da o sisteme gerek yok bence. Ama şunu söylemek istiyorum. Güvenlik açığı var şu var bu var yazanları da anlamıyorum. En kötü Free bir sağlam güvenlik yazılımı kurar devam edersin. Ayrıca Steam ve diğer platformlar haricin de oyun indirmiyorsan ( korsan, kürekli yazılım vs ) kolay kolay bir şey olmaz. Ayrıca şunu da belirteyim. Bir yöntem var forumda araştırabilirsiniz. Windows 7 sistemler de güncelleme almaya devam ediyorsunuz.

@462229 Son durum nedir hala kullanıyor musun Windows 7 ? Bende geçmek istiyorum bende de gtx1050 Ti var windows 7 yi özledim ama geçince internet bağlanmama vs vs sorun oluyormuş şu an ki performansı nasıl sistemin ?

@462229 son durum nedir hala kullanıyor musun Windows 7? Bende geçmek istiyorum bende de GTX1050 Ti var Windows 7'yi özledim ama geçince internet bağlanmama vs. Sorun oluyormuş şu anki performansı nasıl sistemin?

Anakartınız özel internet driverını siteden indirip bir flash belleğe koyun.
Kurulum bitince driverı çalıştırıp internete bağlanabilirsiniz
Windows 7 gereksiz servisler olmadığı için yüksek performans verebilir.

Geri
Yukarı