Windows 7 32 Bit sisteme oyun önerisi

Lankaynn

Centipat
Daha fazla  
RAM
2gb
Ekran kartı
Intel g41 Express Chipset
İşlemci
İntel pentium e6500 2.93ghz
Öncelikle önereceğiniz oyunlar için teşekkürler. Ben coğunlukla FPS tarzı oyunlar seviyorum fakat FPS dışında da oynarım. Önereceğiniz oyunlar offline olursa güzel olur. Bir de oynadığım oyunları söyleyeyim:
  • Call of Duty 1, 2, 4
  • Max Payne 1,2
  • ETS 1
  • Torch light 2
  • Swat 4
  • GTA San Andreas & Vice City & 3
  • PES 2013

Şimdiden teşekkürler.
İşletim sistemi: Windows 7 32 Bit.

Öncelikle önereceğiniz oyunlar için teşekkürler. Ben coğunlukla FPS tarzı oyunlar seviyorum fakat FPS dışında da oynarım. Önereceğiniz oyunlar offline olursa güzel olur. Bir de oynadığım oyunları söyleyeyim:
  • Call of Duty 1, 2, 4
  • Max Payne 1,2
  • ETS 1
  • Torch light 2
  • Swat 4
  • GTA San Andreas & Vice City & 3
  • PES 2013

Şimdiden teşekkürler.
İşletim sistemi: Windows 7 32 Bit.
Her şeyi anladım da 64 bit destekli işlemciye neden 32 bit Windows kurdunuz?

Starcraft 1, eski versiyonu, 1.16.1 sürümü

Her şeyi anladım da 64 bit destekli işlemciye neden 32 bit Windows kurdunuz?

Starcraft 1, eski versiyonu, 1.16.1 sürümü
Bende biliyorum fakat 2 gb ram var o yüzden sağlıklı çalışmaz lütfen konuyu sapıtmayın

Bende biliyorum fakat 2 gb ram var o yüzden sağlıklı çalışmaz lütfen konuyu sapıtmayın
Konuyu saptırmıyorum, öneri de yaptım ve gayet sağlıklı çalışır. RAM ile alakasız işletim sisteminin kaç bit olacağı.

Need for Speed Porsche Unleashed, fizikleri gerçekten çok güzeldir.

@Buğra S RAM ile alakası var. Eski sistem olduğu için ağır geliyor 64 bit. Eski bilgisayarımdan biliyorum.

Size Medal of Honor serisinin oyunlarını öneririm.

Windows 8.1 falan kursaniz neyse de kullanilan sistem sistem yemiyor.
Dostum hayır. Çok benzer bir sistemim vardı 2 GB RAM kullanan. Windows 7 kullanıyordum genelde. 64 bit yapıldığı zaman ekstradan RAM kullanıyor ve ağırlaştırıyordu, fark ediyordum bunu. Zaten böyle bir sisteme 64 bit kurmanın -eğer sadece 64 bit destekli programlar kullanılmayacaksa- pek bir anlamı yok. 4 GB ve üzeri sistemlerde 64 bit şart zaten ama burada öyle bir durum yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı