Windows 7 32 Bit'i 64 Bit'e yükseltme

Onurxdz

Hectopat
RAM
2 GB
Ekran kartı
Ati Readon Hd 5570
İşlemci
Pentium (R) Dual Core CPU E6500 @ 2.93Ghz 2.94 Ghz
Bilgisayarım Windows 7 32 Bit ve ben onu Windows 10 64 Bit yapacağım. Kurulum için flash belleğim falan var ama kurulum yaparken tüm diskleri mi temizlemem gerek yoksa sadece Windows olanı mı bilmiyorum. Yeni bir SSD alıp ona dosyalarımı yedeklemeyi düşünüyorum ama yaklaşık 500 GB dosyam var ve hepsini yedekleyecek büyüklükte değil o yüzden sadece C diskini yedeklerim diye düşündüm. Sadece C diskini temizlemem yeter mi tüm diskleri mi tamamen silmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sisteme Windows 10 64 bit kurmak çin işkencesine çevirir bilgisayar kullanmayı. Soruna gelirsek. Temiz kurulum istiyorsan komple sil herşeyi. Eğer sadece windowsu sileyim diğer diskimdeki dosyalar gitmesin diyorsan sadece c diskini sil. D ya da diğer disklere dokunma

Dostum 2GB RAM ile işkence olur Windows 10.
Rami sonra yükselteceğim merak etmeyin.
Bu sisteme Windows 10 64 bit kurmak çin işkencesine çevirir bilgisayar kullanmayı. Soruna gelirsek. Temiz kurulum istiyorsan komple sil herşeyi. Eğer sadece windowsu sileyim diğer diskimdeki dosyalar gitmesin diyorsan sadece c diskini sil. D ya da diğer disklere dokunma
Yani Windows 10 64 bit yapmam için C diskini temizlemem yeter değil mi?

Uyum problemleri yaşanabilir. Eğer çok fazla dosyanız yoksa sıfırdan kurun.

Yaklaşık 500 GB dosyam var ve yedekleyeceğim pek yer yok eğer çok problem olmazsa sadece C'yi formatlayıp kalanını bırakırım. En fazla ne yaşanabilir ki?

Bilgisayarım Windows 7 32 Bit ve ben onu Windows 10 64 Bit yapacağım. Kurulum için flash belleğim falan var ama kurulum yaparken tüm diskleri mi temizlemem gerek yoksa sadece Windows olanı mı bilmiyorum. Yeni bir SSD alıp ona dosyalarımı yedeklemeyi düşünüyorum ama yaklaşık 500 GB dosyam var ve hepsini yedekleyecek büyüklükte değil o yüzden sadece C diskini yedeklerim diye düşündüm. Sadece C diskini temizlemem yeter mi tüm diskleri mi tamamen silmeliyim?

Bunu yapmak içinn RAM'lerimde hazır şu an. C ve D diskleri var sistem C diskinde onu formatlayıp Windows 10 64 Bit kurabilirim değil mi problem çıkmaz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı