Windows 7 32 Bitten Windows 10 64 Bite Geçiş

Onurkurklu

Hectopat
Yer
Bursa, TÜRKİYE
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben Windows 10 32 bit kullanıyorken LoL'de 50 FPS civarı alıyordum ve ara sıra 30 civarına düşüyordu. Win 7 32 bit yapınca FPS 90 civarına çıktı. Ben de CSGO oynamak istiyorum ama biliyorsunuz CSGO 32 bit sistemlerde çok hata veriyor. Map'lerin bazılarına girememe, csgo.exe çalıştırmayı durdurdu hatası vb. Sistemi Windows 10 64 bit yaparsam FPS kaybı olur mu? Sizce Win 7 64 bit mi, Win10 64 bit mi? Bir de C ve D diskini silmeden yükleme yapabilir miyim? 32 bit ve 64 bit çakışır mı?

Sistem özellikleri:
1.70 GHz işlemci
2 GB RAM (1 haftaya 4 GB yapacağım.)
Intel HD Grapics (Ayrılmış video belleğini arttırmayı düşünüyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin o kadar değil ve eski bir sistem. Windows 10 ne kadar yeni sistemler için hafif olsa da, o sisteme ağır gelebilir.

Windows 10 un hizmetleri windows 7 den daha fazladır bu yüzden windows 10 da ram daha fazla kullanılır ve arkaplanda faha fazla hizmet çalıştığı için fps düşürür. Bence hiç windows 10 yapma windows 7 64bit kur

Dostum şuan sadece Opera çalışıyor, arka planda Steam ve Kaspersky çalışıyor ve yaklaşık 2.5-3GB RAM yiyor sen hesapla gerisini.

Windows 10 sistemi zorlar, ayrıca sisteminiz eski gibi duruyor.

Windows 10, yeni nesil sistemler için tasarlanmıştır.

Windows 8.1 veya 7 kullanabilirsiniz ama mimari olarak 64 bit kullanın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı