Windows 7 64 Bit 8 GB RAM 3,9 GB Gözüküyor

Biraz forumu gezerken neden öyle olduğunu öğrenebilirsin. 8gb ram senin bilgisayarında 3.9 gb olarak görünür çünkü işletim sistemin 32 Bit. İşletim sistemini temiz bir şekilde Windows 8 64 bit yapmanı tavsiye ederim. :)

Biraz forumu gezerken neden öyle olduğunu öğrenebilirsin.8gb ram senin bilgisayarında 3.9 gb olarak görünür çünkü işletim sistemin 32 Bit.İşletim sistemini temiz bir şekilde Windows 8 64 bit yapmanı tavsiye ederim. :)

Konu başlığına ve, resime baksaydın Windows 7 64 bit kullanıyor. Ama Windows 8 64 bir kurması gerektiğinde hemfikiriz. :)

Asus FX bilmem ne tam bilmiyorum modelini ama bios u güncelledim. İşletim sistemi 64 bit. Fakat hala rami goruyor ama kullanılabilir az görüyor.

- - - Güncellendi - - -

Anakart modelini belirtin.

Hocam bana bi telefon atsan da özelden arasam polis memuruyum vaktım pek olmuyo halledemedım şunu bi. Forumda söylenen seyleri kendı capımda yapmaya calıstım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı