Windows 7 %95 RAM kullanımı

Bilgisayar boşta iken oluyor araçlardan işlemci ve ram sayacını masaüstüne attım.
Yeni format attıysan ve bir çok program yüklediysen veya şüphelendiğin bi program varsa Hitman pro ile tarama yap. Bişey çıkacağını sanmıyorum ama, sanırım throttlestop programını kullanıyorsun? O programı bilmeden kurcaladıysan bu işlemci anormal yükselmesi azalması gibi şeyler başına gelebilir.

Yeni format attıysan ve bir çok program yüklediysen veya şüphelendiğin bi program varsa Hitman pro ile tarama yap. Bişey çıkacağını sanmıyorum ama, sanırım throttlestop programını kullanıyorsun? O programı bilmeden kurcaladıysan bu işlemci anormal yükselmesi azalması gibi şeyler başına gelebilir.
Ondan ayar yapmadım daha ama disable turbo seçeneği kapanmıyor format attıktan sonra kespersky i ve steam ı kurdum sadece.
5 dakikadır en fazla boşta %15 ini kullandı şimdilik düzeldi gibi.

USB ile Windows'u en baştan kurma şansınız varmı?
2 gün önce öyle kurdum.
Yeni format attıysan ve birçok program yüklediysen veya şüphelendiğin bir program varsa Hitman Pro ile tarama yap. Bişey çıkacağını sanmıyorum ama, sanırım ThrottleStop programını kullanıyorsun? O programı bilmeden kurcaladıysan bu işlemci anormal yükselmesi azalması gibi şeyler başına gelebilir.

Sourun boşta iken çözüldü ama Chrome'de birden %90'a çıkıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı