Windows 7 Açılırken Siyah Ekranda Kalması

Ünal Özkan

Kilopat
Daha fazla  
Akşam normal bir şekilde kapattığım bilgisayarım sabah açılmadı. Windows başlatılıyordan sonra siyah ekranda saatlerce bekliyor. Güvenli modda açmaya çalışıyorum yazılar kayıyor 5 dakika sonra reset atıyor. Nasıl çözebilirim? Hiç olmadı dosyalarımı nasıl kurtarabilirim?

Siyah ekranda parlaklık ayarı uyku modu gibi şeyler çalışıyor.
Siyah ekranda 1 saat falan bekledikten sonra kilit ekranı geliyor açmaya çalışıyorum ama reset atıyor sanki bilgisayar 10 kat yavaşladı sanki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siyah ekran gelince Ctrl+Alt+Delete tuşlarına basın. Gelen alanda Görev Yöneticisini çalıştırın. Sonrasında Yeni Görev deyin ve ardından gelen alana explorer.exe yazın. Eğer ekran gelmezse bir format atın.

Siyah ekran gelince Ctrl+Alt+Delete tuşlarına basın. Gelen alanda Görev Yöneticisini çalıştırın. Sonrasında Yeni Görev deyin ve ardından gelen alana explorer.exe yazın. Eğer ekran gelmezse bir format atın.
İşe yaramıyor tuş kombinasyonları en azından dosyalarımı nasıl kurtarabilirim?
Dosyalarımı kurtarabilirmiyim?
Android üzerinden nasıl bootable USB oluştururum ? Başka bilgisayarım yok. Otg üzerinden bir şeyler yapamaz mıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınıza Windows 10'a güncellemenizi öneririm.Dosyaları kurtarmak isterseniz dosyaları silmeden kurulum yaparak WindowsOld klasöründen dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

Neler yaptıysam çözemedim şu sorunu güvenli mod'ta takılıyorum hala help me :(
Ekran Alıntısı.PNG

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı