Çözüldü Windows 7 açılış ekranında takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Teknoloji dostu

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Pc nin içini açıp tost yapan kantinci
Merhabalar, 3 hafta önce Windows 10 çok yavaş olduğu için Windows 8.1'e geçmiştim. Onlarda aynı sorunları yaşadığım için Windows 7'ye geçmiştim. Şu an PC açılırken açılış ekranında takılıyor, 10 dk. sonra güvenli modla açılışa giriyor 1. seçenek benim için en uygunu olandı. Ona bastım, 1 saattir bekliyor. Ne yapabilirim? Şimdiden teşekkür.

Çözüm
Celeron Intel HD grafik 4 GB RAM 64 Bit laptop
Hiç olmasa format nasıl atabilirim USB ve cdsiz

Windows açılsaydı bir ihtimal vardı ama açılmadığı için yok diskinizi kontrol edin bad sector ya da farklı sorunları olabilir, orijinal ISO kullanın mutlaka öyle modlu hazır crackli gelen Windows'ları indirmeyin.
Merhabalar, 3 hafta önce Windows 10 çok yavaş olduğu için Windows 8.1'e geçmiştim. Onlarda aynı sorunları yaşadığım için Windows 7'ye geçmiştim. Şu an PC açılırken açılış ekranında takılıyor, 10 dk. sonra güvenli modla açılışa giriyor 1. seçenek benim için en uygunu olandı. Ona bastım, 1 saattir bekliyor. Ne yapabilirim? Şimdiden teşekkür.
Sistemini biz mi tahmin ediyoruz ?

Sisteminizi yazarsanız, sevinirim.

Celeron Intel HD grafik 4 GB RAM 64 Bit laptop
Hiç olmasa format nasıl atabilirim USB ve cdsiz

Windows açılsaydı bir ihtimal vardı ama açılmadığı için yok diskinizi kontrol edin bad sector ya da farklı sorunları olabilir, orijinal ISO kullanın mutlaka öyle modlu hazır crackli gelen Windows'ları indirmeyin.

Çözüm

Windows açılsaydı bir ihtimal vardı ama açılmadığı için yok diskinizi kontöl edin bad sector ya da farklı sorunları olabilir, orijinal ISO kullanın mutlaka öyle modlu hazır crackli gelen Windows'ları indirmeyin.

Microsoft'un sitesinden indirdim Hepsiburada'dan 25 TL'lik lisans almıştım hatta.

Sisteminiz tam olarak ne zaman açılmamaya başladı? Formattan sonra kullandınız kapattınız açtığınızda açılmadı mı? Yoksa farklı bir durum mu var?

Sisteminiz tam olarak ne zaman açılmamaya başladı? Formattan sonra kullandınız kapattınız açtığınızda açılmadı mı? Yoksa farklı bir durum mu var? Dün akşam şarj kablosu ayağıma takıldı zaten pc de batarya yok ondan sonra açılmamaya başladı
Şimdi ise onra tıklıypm mavi ekran veriyor kaç kez bilgisayarcı götürdüm format atırdım olmadı yeni pc aldım çok teşekkür ederim

Şimdi ise onara tıklıyorum mavi ekran veriyor kaç kez bilgisayarcı götürdüm format attırdım olmadı yeni PC aldım çok teşekkür ederim.

Belki anlık kapanmaya iç parçalarda sorun olmuş olabilir sonra ayağınıza takılıp düştüyse öncelikli disk olmak üzere parçalarınız zarar görmüş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı