Windows 7 format atarken "Starting Windows" ekranında takılıyor

The5thMurat

Picopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
512 GB SSD
Ekran kartı
GeForce Nvdia MX110 (sonradan değiştirildi)
İşlemci
Intel Core I5
Alındığımdan beri Windows Vista yüklü laptopumu Windows 7'ye güncellemek istedim setup açıldığında fotoda gördüğünüz ekranda donup kalıyor yardımcı olur musunuz (Windows ISO dosyası içindeki setup dosyasını çalıştır demeyin çalışmıyor ya da Windows 11 yükle falan da demeyin RAM 8 GB olsa da eski ve yavaş Windows 10 kesinlikle kaldırır ama ürün anahtarım yok ve Windows 7 bence daha iyi )

Dosya Ekleri

• 86BFABB5-BED4-4BFC-8D0F-F798F88D1EF0.jpeg
    86BFABB5-BED4-4BFC-8D0F-F798F88D1EF0.jpeg
    360,1 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Alındığından beri Windows Vista yüklü laptopumu Windows 7ye güncellemek istedim setup açıldığında fotoda gördüğünüz ekranda donup kalıyor yardımcı olur musunuz (Windows ISO dosyası içindeki setup dosyasını çalıştır demeyin çalışmıyor ya da Windows 11 yükle falan da demeyin RAM 8 GB olsa da eski ve yavaş Windows 10 kesinlikle kaldırır ama ürün anahtarım yok ve Windows 7 bence daha iyi bana )
Windows Embedded 8.1 Industry Pro kurun.

Benim sistemin grafik kartı sizinkinden kötü, ayrıca HDD var ve Windows 10 kullanıyorum, ona rağmen yavaşlık var ancak kasma vs yok hatta eskiden Win 8.1'di ve her türlü ondan kat kat hızlı olduğunu söyleyebilirim.

CS:GO'da 60-90 arası, Valorant'ta 90-120 FPS alıyorum.

Alındığından beri Windows Vista yüklü laptopumu Windows 7ye güncellemek istedim setup açıldığında fotoda gördüğünüz ekranda donup kalıyor yardımcı olur musunuz (Windows ISO dosyası içindeki setup dosyasını çalıştır demeyin çalışmıyor ya da Windows 11 yükle falan da demeyin RAM 8 GB olsa da eski ve yavaş Windows 10 kesinlikle kaldırır ama ürün anahtarım yok ve Windows 7 bence daha iyi bana )
Yeni nesil cihazlarda işletim sistemini dili Türkçe olsa bile açılışta "Starting Windows" ekranında kalması normaldir. BIOS ayarlarından Secure Boot ve UEFI gibi Windows 8 ile birlikte gelen ayarları kapatmayı deneyin.

Benim sistemin grafik kartı sizinkinden kötü, ayrıca HDD var ve Windows 10 kullanıyorum, ona rağmen yavaşlık var ancak kasma vs yok hatta eskiden Win 8.1'di ve her türlü ondan kat kat hızlı olduğunu söyleyebilirim.

Grafik kartını Windows 10 da kullanamıyorum sürücüler inmiyor o başka problem eski GPU kullanıyor bilgisayar.

Yeni nesil cihazlarda işletim sistemini dili Türkçe olsa bile açılışta "starting Windows" ekranında kalması normaldir. BIOS ayarlarından Secure Boot ve UEFI gibi Windows 8 ile birlikte gelen ayarları kapatmayı deneyin.

Teşekkürler hemen deniyorum.

BIOS'u güncelleyip deneyebilir misiniz? Eğer güncellemeye rağmen olmaz ise bir başka Windows sürümü deneyin onda da olmazsa bilgisayar desteklemeyebilir. Eski laptopumda aynı sorunu yaşadım. Daha sonra desteklemediğini aktarmıştı ASUS Support.

BIOS güncel ama Vista için üretilmiş bir stüdyo laptopu Windows 7 ile desteği var.

Vallahi Geçen Sene 8 kullanıyordum bende 30 60 FPS arası veriyordu CS. Valorant da aynı

Windows embedded 8.1 ındustry Pro kurun.

Kullandım ama 8 ve 8.1'i hiç sevmiyorum tavsiyeniz için teşekkürler.

Yeni nesil cihazlarda işletim sistemini dili Türkçe olsa bile açılışta "starting Windows" ekranında kalması normaldir. BIOS ayarlarından Secure Boot ve UEFI gibi Windows 8 ile birlikte gelen ayarları kapatmayı deneyin.

Teşekkürler çalıştı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı