Windows 7 açılış logosu değişti

Windows 7 bu. Bazı durumlarda bilgisayar böyle açılıyor. Güvenli mod felan olabilir. Ani elektrik kesintileri sonrası sistem bazen böyle başlıyor diye hatırlıyorum.

Ben sadece 2020 yılında olması gerekeni söyledim. Arkadaşlar sisteminin özelliklerini belirtmediği için PC'nin Windows 10 kaldırdığını varsaydım. Ayrıca artık forum olarak Windows 7'ye destek vermiyoruz.

Ya arkadaşın sistemi 2020 yılına uygun bir sistem değilse? Herkesin 2020 yılana uygun bir bilgisayarı olamayabiliyor bu zamanlarda. Sadece forum olarak değil Microsoft desteğini çekti zaten Win 7'den. Ancak sistem gereksinimleri bilmeden Win 10 önermek saçma biraz. Ancak Win 8.1 kullanabilir. 2023'e kadar güvenlik güncelleştirmelerini alıyor olacak.
Merhaba. Benim bilgisayarım Win 7. bilgisayar açılırken 4 renkte bir pencere ışıklanıyordu. Şimdi ise Microsoft corporation yazıyor açılıyor. Resimlere de bakın. Neden böyle çözümü var mı?

Sistem özelliklerinizi belirtir misiniz.

Normalde böyle olmaması gerek. Genel bir onarım yaptıysanız ya da sisteminiz mavi ekran yediyse belki kurtarma modunu denemeye çalışıyordur. Yapmaya biliyorsanız bir kereliğine bilerek safe mod açın. Sonra kapatıp ardından tekrar normal açmaya çalışarak dene. Eğer düzelmezse bir zararı benim bildiğim kadarıyla yok ama saçma.

Yeni konular

Geri
Yukarı